Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

26 marca 2018

Novem z nową identyfikacją wizualną

0 471
Agencja marketingowa Novem wprowadziła nową identyfikację wizualną. Zmiana komunikacji jest następstwem zmian w ofercie agencji, czyniących Novem strategiczną agencją digital.

Zmianie uległ zarówno logotyp jak i strona agencji. U ich podstaw leży nowy kurs przyjęty przez Novem – rozwój kompetencji agencji pozwalających wspierać marki strategicznie w obecności w digital. Performance marketing, z którym Novem kojarzone było przez lata, stanowi jeden z filarów działalności agencji. Obecnie najważniejszym obiektem pracy Novem jest wsparcie marek w efektywnym pozyskaniu uwagi digital customera. Oferowane przez Novem partnerstwo w tym zakresie oparte jest na trzech filarach – skutecznej strategii, efektywności – performance i analityce. Swoją ofertę agencja kieruje do marek poszukujących efektywnych dróg dotarcia do klientów i tworzenia z nimi długofalowych relacji.

POLECAMY

Ewolucja agencji została uwzględniona symbolicznie w logo, w którym wykorzystano charakterystyczną dla agencji czcionkę. Znak strzałki, towarzyszący Novem od 10 lat, pozostał w logo, nie tracąc swojej wartości merytorycznej i dynamiki. Prezentuje się obecnie w nowoczesnej formie, zbudowanej z trójkątów równobocznych, tworzących wielokolorową mozaikę. Geometryczne, uporządkowane formy symbolizują analityczny aspekt działalności...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy