Dołącz do czytelników
Brak wyników

NIVEA - Pielęgnuj bliskość w Święta po raz drugi!

Artykuł | 1 grudnia 2015 |
0 366

NIVEA drugi rok z rzędu pragnie podtrzymać jedną z ulubionych tradycji wysyłania świątecznych kartek pocztowych do swoich bliskich. Kartki można tworzyć na stronie www.nivea.pl od 16 listopada do 20 grudnia br., tak by zdążyć podzielić się bliskością z całą rodziną.
Święta to nie tylko ubieranie choinki, szał zakupów i dzielenie się prezentami. To także dzielenie się bliskością, o której często zapominamy. Już na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem gwar na ulicach i przyrost obowiązków powoduje, że wspólne spotkania zamieniamy na szybkie telefony, a składanie życzeń na zwięzłe SMS-y lub wpisy na Facebooku. A szkoda. Wysyłanie świątecznych kartek pocztowych to tradycja, którą Polacy wciąż uważają za jedną z najważniejszych - właśnie dlatego NIVEA postanowiła ją przypomnieć już po raz drugi!
Akcja „Pielęgnuj bliskość w Święta” pozwala Polakom stworzyć wyjątkową kartkę pocztową ze swoim zdjęciem i dopisać do niej ciepłe życzenia dla swoich bliskich. NIVEA zajmie się resztą i wyśle ją pod wskazany adres. Każda osoba, która weźmie udział w akcji, ma możliwość wysłania 5 takich samych lub różnych kartek. Jeżeli uczestnik dodatkowo zarejestruje się w Klubie MOJA NIVEA, będzie mógł wysłać ich aż 10.
W ten wyjątkowy czas świąteczne kartki pocztowe NIVEA pozwolą dzielić się bliskością wszystkim Polakom, na terenie całego kraju. Każdy, kto będzie chciał obdarować życzeniami swoją rodzinę lub znajomych, może st...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy