Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 lipca 2017

Networking w biznesie – codzienność czy nowość?

0 446
Pierwsze śniadanie networkingowe w katowickim Idea Hub. Na czym polega coraz popularniejsze zjawisko networkingu? Jakie korzyści dla przedsiębiorców ze sobą niesie? Czy warto brać w nim udział? Na te pytania we wtorek 18 lipca odpowie Michał Kozik, prelegent inauguracyjnego śniadania networkingowego w katowickim Idea Hub.

Śląscy przedsiębiorcy, począwszy od najbliższego wtorku, będą mogli „budzić się” w Idea Hub na śniadaniach networkingowych. Podczas pierwszego spotkania z cyklu „Pobudka w Hubie”, Michał Kozik poprowadzi warsztat z efektywnego networkingu – wytłumaczy w czym tkwi jego idea i udowodni, że zaangażowanie się w tego typu działania pomaga realnie rozwijać biznes. Ponadto, uczestnicy dowiedzą się jak nawiązywać kontakty z innymi przedsiębiorcami, inwestorami oraz ekspertami. Prelegent zdradzi także skuteczne sposoby na podtrzymywanie kluczowych relacji oraz na integrację ze środowiskiem biznesowym.

POLECAMY

W poznaniu tajników networkingu śląskim przedsiębiorcom pomoże Michał Kozik – architekt i dyrektor kreatywny w grupie KMK – katowickim, interdyscyplinarnym studio projektowym. Nasz trener specjalizuje się w zarządzaniu projektami: jest certyfikowanym Project Managerem metodyki zarządzania projektami PRINCE2 oraz Scrum Masterem, osobą zajmującą się identyfikowaniem potrzeb otoczenia  w strukturze organizacji pracy SCRUM. Michał Kozik jest absolwentem architektury i...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy