NEC wprowadza nową generację projektorów laserowych z serii PX do dużych obiektów

Aktualności
NEC Display Solutions wprowadza na rynek projektor PX803UL z laserowym źródłem światła i funkcjami do tworzenia profesjonalnych instalacji. Produkt doskonale sprawdzi się w branży rentalowej i eventowej, jak również w szkolnictwie wyższym, muzeach, dużych korporacjach i w instalacjach Digital Signage.

NEC Display Solutions wprowadza na rynek projektor PX803UL z laserowym źródłem światła i funkcjami do tworzenia profesjonalnych instalacji. Produkt doskonale sprawdzi się w branży rentalowej i eventowej, jak również w szkolnictwie wyższym, muzeach, dużych korporacjach i w instalacjach Digital Signage.

POLECAMY

Dzięki laserowemu źródłu światła, unikalnej szczelnej obudowie silnika światła oraz zintegrowanemu systemowi chłodzenia cieczą z nowego projektora z serii PX najbardziej skorzystają sektory, w których kluczowy jest całkowity koszt posiadania urządzenia. Technologia Solid State Light (SSL) sprawia, że PX803UL nie wymaga wymiany lampy, eliminuje koszty związane z filtrami i znacznie skraca czas potrzebny na instalację i konserwację, dzięki czemu zapewnia niski całkowity koszt posiadania przez cały czas eksploatacji projektora. Ponadto oferuje bardziej stabilny strumień światła o jasności 8000 ANSI Lumenów i żywotność na poziomie 20000 godzin, jednocześnie utrzymując stałą, wysoką jakość obrazu. Na większą efektywność wpływ ma także niższe zużycie energii.

PX803UL zapewnia łatwą instalację, duży wybór szerokokątnych obiektywów z prostym mocowaniem, opcjonalne obiektywy do projekcji krótkodystansowej oraz możliwość wykorzystania obiektywów innych firm. Tak szeroki wybór obiektywów zwiększa swobodę podczas instalacji i sprawia, że można w prosty sposób zwiększyć możliwości projektora, który już jest zainstalowany. Dodatkowo, na elastyczność wpływ ma także możliwość instalacji projektora w dowolnej orientacji.

Duże obiekty, firmy rentalowe i eventowe oraz wyższe uczelnie potrzebujące niezawodnej wysokiej jakości wyświetlanego obrazu, skorzystają również z obsługi sygnału w rozdzielczości 4K, obrazu jakości cyfrowego kina.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Laser jest w projektorach źródłem światła przyszłości. Niski całkowity koszt posiadania jest kluczowy dla wielu sektorów, w których projektory instalacyjne są wykorzystywane na dużych obiektach. Inwestycje muszą być długoterminowo efektywne, a niski koszt posiadania i możliwość dostosowania urządzeń do własnych potrzeb jest czynnikiem niezbędnym do osiągniecia tego celu. Laser to źródło światła, które to zapewnia, a przy tym gwarantuje wysoką jakość obrazu.”

Oprócz korzyści płynących z wysokiej elastyczności, dzięki szerokiemu wyborowi interfejsów, włącznie z OPS i HDMI oraz funkcji edgeblending, można osiągnąć jeszcze większe oszczędności dzięki możliwości zarządzania wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC za pomocą jednego narzędzia – oprogramowania NaViSet Administrator 2.

Projektor laserowy NEC PX803UL jest już dostępny na polskim rynku.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofer...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy