Naturalnie lokalnie - znana modelka twarzą Clochee

Aktualności
Milena Majewska - szczecinianka, na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku, została nową „twarzą” Clochee, polskiej marki kosmetyków naturalnych. Kampania reklamowa z jej udziałem ruszyła z początkiem września.

Firma Clochee powstała w Szczecinie i docenia wszystko to, co lokalne, nasze, polskie. Tak też stało się w przypadku wyboru nowej „twarzy” marki. Modelka chętnie podkreśla swoje polskie korzenie i angażuje się w kampanie rodzinnych firm.

POLECAMY

Milena Majewska w sposób naturalny została „twarzą” Clochee, ponieważ wspiera organiczne marki, sama stosuje naturalne produkty, jest wegetarianką, wyznaje podobną filozofię i wartości zgodne z przesłaniem Clochee - wyjaśnia Daria Prochenka, prezes i założycielka marki Clochee

W czerwcu 2018 roku Clochee otrzymało certyfikat marki „Zrobione w Szczecinie”, przyznawany produktom i usługom lokalnym, wyróżniającym się najwyższą jakością.

Sesja z Mileną odbyła się oczywiście w okolicach Szczecina, którego piękne położenie pozwala oddać piękno i siłę natury. Uroda naszej modelki wspaniale wpisuje się i podkreśla piękno krajobrazu, co w efekcie stworzyło bajkowy i sielski klimat zaczarowanego ogrodu Clochee – dodaje Prochenka.

Milena Majewska to absolwentka nauk politycznych. Pracowała w największych światowych stolicach mody, ale na miejsce zamieszkania wybrała Nowy Jork. Jest związana z takimi agencjami jak Elite Model i Rebel Models.

Do najnowszej kampanii i sesji zdjęciowej marki Clochee, zostali zaproszeni sami szczecińscy artyści i twórcy. Efekty pracy z modelką, od początku września można oglądać na stronie internetowej firmy oraz w materiałach reklamowych.

MODEL: Milena Majewska
PHOTO: Ola Gruszka Fotografia
MAKEUP & HAIR: Make Up Artist Emilia Leszczyńska
PRODUCTION: Motif studio
VIDEO: TwoShots

Film z sesji zdjęciowej można obejrzeć tutaj:

//www.youtube.com/watch?v=WrTB3tQwIVs

Informacje o Clochee

Clochee to polska firma produkująca kosmetyki naturalne i organiczne do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Oferuje kosmetyki, które są zdrowe, ekologiczne, skuteczne, a także eleganckie.

Siła Clochee to doskonała jakość produktów i ekologiczne podejście do świata.  Misją firmy jest życie w zgodzie z naturą i świadome korzystanie z niej. Dlatego część z kosmetyków Clochee już posiada certyfikat VEGAN SOCIETY.

Produkty Clochee składają się z naturalnych i certyfikowanych skła...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy