Nadchodzi nowa generacja smartfonów. Premiera Honora 8 w Sztokholmie

Aktualności
Warszawa, 26 sierpnia 2016 – Wczoraj w Sztokholmie odbyła się oficjalna europejska premiera nowego, flagowego smartfona od Huawei – Honora 8. Od jego szklanej, pełnej refleksów świetlnych obudowy nie można oderwać oczu. Podwójny aparat zachwyca jakością zdjęć. Co więcej, nowy flagowiec jest świadectwem tego, że zaawansowane rozwiązania technologiczne mogą być dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Każde pokolenie ma swoich idoli, własny punkt widzenia na świat i swoje własne zasady. Honor 8 został zaprojektowany specjalnie z myślą o ambitnym i dynamicznym stylu życia współczesnych, zanurzonych w cyfrowym świecie użytkowników. Smartfon łączy w sobie innowacyjny design z najwyższą wydajnością, wysokiej klasy aparatem fotograficznym i inteligentną funkcjonalnością.

Warszawa, 26 sierpnia 2016 – Wczoraj w Sztokholmie odbyła się oficjalna europejska premiera nowego, flagowego smartfona od Huawei – Honora 8. Od jego szklanej, pełnej refleksów świetlnych obudowy nie można oderwać oczu. Podwójny aparat zachwyca jakością zdjęć. Co więcej, nowy flagowiec jest świadectwem tego, że zaawansowane rozwiązania technologiczne mogą być dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

POLECAMY

Każde pokolenie ma swoich idoli, własny punkt widzenia na świat i swoje własne zasady. Honor 8 został zaprojektowany specjalnie z myślą o ambitnym i dynamicznym stylu życia współczesnych, zanurzonych w cyfrowym świecie użytkowników. Smartfon łączy w sobie innowacyjny design z najwyższą wydajnością, wysokiej klasy aparatem fotograficznym i inteligentną funkcjonalnością.

Zachęcamy ludzi, aby byli odważni, autentyczni i kreatywni. Aby aktywnie tworzyli i dzielili się swoimi doświadczeniami, bo na tym polega siła młodych użytkowników. Oni potrafią docenić, co daje połączenie internetu oraz innowacyjnej technologii. Chcemy, aby hasło „For The Brave” wdrażać w konkretne działania i niezwykłe doświadczenia. Jesteśmy przekonani, że z Honorem 8 nasi konsumenci – tzw. digital natives, wyróżnią się z tłumu tak samo, jak nasz nowy smartfon wyróżnia się na tle konkurencji – powiedział Yanmin Wang, prezes Huawei Consumer BG na rynek CEE & Nordics.

Najlepszej jakości materiały i design

Designerska obudowa Honora 8, została stworzona z 15 warstw szkła. Wkomponowane w nie specjalne powłoki 3D, dają ciekawe efekty linii i załamania światła. Mimo że są one niewidoczne dla ludzkiego oka, wyraziście odbijają refleksy kolorystyczne tworząc oszałamiające wrażenia wizualne. Ekran o przekątnej 5,2”, doskonale leży w metalowej ramie. Ma piękne wykończenie ze szkła 2.5D, które działa jako warstwa ochronna.

Dwa aparaty dla wyjątkowych zdjęć

Honor 8 został wyposażony w podwójny aparat o matrycy 12 MPx. Jedna soczewka RGB wychwytuje kolory, a zadaniem drugiej soczewki monochromatycznej jest uzyskanie jak największej ilości detali na zdjęciu. Sensor monochromatyczny rejestruje trzy razy więcej światła, zwiększając tym zakres dynamiki obrazu i redukcję szumów, a także gwarantuje niezrównaną jakość obrazu nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Oprócz tego, aparat w nowym Honorze 8 oferuje szeroki zestaw funkcji
i filtrów, począwszy od malowania światłem i trybu beauty, przez tryb panoramiczny, nocny kulinarny, slow-motion, znak wodny, czy HDR.

Inteligentne funkcje w zasięgu ręki

Szybkość działania jest kluczowa, dlatego Honor 8 umożliwia dostęp do wszystkich swoich funkcji
w mgnieniu oka dzięki czytnikowi linii papilarnych najnowszej generacji i unikalnej, interaktywnej technologii Smart Key. Port USB typu C wyznacza nowy standard w ładowaniu baterii, umożliwiając super szybkie ładowanie od 0 do 47% w zaledwie 30 minut. W sytuacjach awaryjnych 10 minutowe ładowanie wystarczy na dwugodzinną rozmowę lub sześciogodzinne słuchanie muzyki w trybie offline.

Moc w parze z wysoką specyfikacją

Honor 8 pracuje na ośmiordzeniowym chipsecie Kirin wspomaganym koprocesorem i5, które działają razem w celu zwiększenia szybkości przetwarzania, czasu reakcji i żywotności baterii. Gwarantuje to moc smartfona wtedy, kiedy jest potrzebna (4x 2.3 GHz, 4x1.8 GHz). Ponadto, urządzenie obsługuje połączenia Wi-Fi na obu pasmach (2,4 GHz / 5 GHz), zapewniając szybkość łącza nawet do 150 Mbps.

Europejska premiera

Wczorajsza, uroczysta premiera nowego flagowca Honor 8 miała miejsce w wyjątkowym muzeum Vaxholm na jednej z wysp leżących w obrębie stolicy Szwecji, Sztokholmu. W rozświetlonej na niebiesko fortecy na zaproszonych gości czekał szereg atrakcji zgodnych z mottem marki Be Brave m.in. sesja zdjęciowa, wyścigi segwayów, czy rzeźbienie w lodzie. Oczeki...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy