Dołącz do czytelników
Brak wyników

Na największych polskich festiwalach muzycznych zapłacimy bezgotówkowo dzięki rozwiązaniom firm Polskie ePłatności, Ingenico Group i MasterCard

Artykuł | 25 czerwca 2015 |
274
·         Dzięki rozwiązaniom firm Polskie ePłatności, Ingenico Group i MasterCard® na największych polskich festiwalach muzycznych zapłacimy bezgotówkowo.

·         Dzięki rozwiązaniom firm Polskie ePłatności, Ingenico Group i MasterCard® na największych polskich festiwalach muzycznych zapłacimy bezgotówkowo.

·         Goście najważniejszych letnich imprez: Orange Warsaw Festival, Open’er Festival oraz OFF Festival mogą szybko, bezpiecznie i wygodnie robić zakupy na terenie miasteczek festiwalowych korzystając z kart płatniczych i urządzeń mobilnych.

·         W tym roku, dzięki współpracy MasterCard, Showroom.pl i Polskich ePłatności, na wybranych festiwalach można robić zakupy w interaktywnym sklepie „MasterPass Pop Up Store” płacąc przy pomocy systemu MasterPass™.

Rynek festiwalowy w Polsce to branża, która w wyjątkowy sposób odpowiada na potrzeby ludzi młodych i dynamicznych. Z roku na rok nad Wisłą przybywa małych i wielkich wydarzeń muzycznych w niczym nieodbiegających od tego typu imprez organizowanych w Europie Zachodniej. Wielkie letnie trio – Warsaw Orange Festival, Open’er Festival i katowicki OFF Festival – przyciąga nie tylko niepowtarzalną atmosferą i atrakcyjnym line-up’em polskich i zagranicznych artystów, ale również dbałością o szczegóły, które nieraz przekładają się na ostateczną ocenę całej imprezy. Dbając o komfort, bezpieczeństwo, a przede wszystkim doskonały nastrój uczestników, organizatorzy największych polskich festiwali muzycznych już po raz kolejny postawili na rozwiązania firm Polskie ePłatności oraz Ingenico Group, dzięki którym za wszystkie zakupy na terenie miasteczek festiwalowych zapłacić można za pomocą karty płatniczej lub urządzenia mobilnego z technologią NFC.

Diabeł tkwi w szczegółach

Wprowadzenie nowoczesnych systemów płatności bezgotówkowych znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo uczestników festiwali, eliminując szereg problemów które dawniej potrafiły popsuć humor nawet najbardziej entuzjastycznym fanom. Udział w dużych imprezach muzycznych jeszcze kilka lat temu wiązał się z wielogodzinnym oczekiwaniem w kolejkach i obawami o bezpieczeństwo gotówki, którą łatwo zgubić np. podczas zabawy pod sceną. Dzięki flocie obsługiwanych przez firmę Polskie ePłatności nowoczesnych terminali Ingenico na terenie największych festiwali wspomniane niedogodności stają się przeszłością.

Festiwale muzyczne to gigantyczne przedsięwzięcie logistyczne. Mowa tu o nawet 350 terminalach płatniczych, które muszą być w stanie w krótkim czasie przeprowadzić nawet kilkaset tysięcy transakcji. Dzięki doświadczeniom z poprzednich lat możemy z roku na rok podnosić jakość oferowanych usług i nadążać za rosnącymi wymaganiami oraz nowymi potrzebami klientów. Lojalność organizatorów imprez, jak również sukces tegorocznego Orange Warsaw Festival dowodzą, że robimy to bez zarzutu. Jestem pewien, że szybkość i komfort płatności realizowanych przez Polskie ePłartności docenią również uczestnicy tegorocznych edycji festiwali Open’er i OFF, które będą miały miejsce już w pierwszych tygodniach lipca i sierpnia. - Janusz Bober, prezes zarządu Polskie ePłatności.

Festiwalowe wydatki pod kontrolą

Jeszcze nie tak dawno na każdego, kto chciał skorzystać z bogatej oferty sklepów i stoisk zlokalizowanych na terenie miasteczek festiwalowych czekały dwie gigantyczne kolejki – jedna po kupony, druga z kuponami po prod...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy