Dołącz do czytelników
Brak wyników

Na Kasprowy Wierch z mobilnym przewodnikiem Aplikacja PKL o krok od nagrody w prestiżowym konkursie

Artykuł | 2 lutego 2017 |
0 440
Przewodnik na smartfona po Kasprowym Wierchu został nominowany do Mobile Trends Awards – prestiżowej nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych. Na aplikację można głosować do 3 lutego na stronie internetowej konkursu.

Przewodnik na smartfona po Kasprowym Wierchu został nominowany do Mobile Trends Awards – prestiżowej nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych. Na aplikację można głosować do 3 lutego na stronie internetowej konkursu.

POLECAMY

Aplikacja „Kasprowy Wierch” jest skierowana do osób, które szukają dobrego przewodnika po okolicach szczytu, pozwalającego urozmaicić wycieczki i lepiej poznać region. Użytkownicy mają do dyspozycji dziewięć tras pieszych prowadzących na górę – z Kuźnic lub Brzezin, przez Dolinę Gąsienicową, Myślenickie Turnie lub Kopę Kondracką – do wyboru w zależności czasu, który chcą poświęcić na wędrówkę i kondycji. Dzięki GPS użytkownik może śledzić na mapie swoje dokładne położenie, a funkcja AR (augmented reality - rozszerzona rzeczywistość) pozwala zobaczyć jak mijane miejsca wyglądały osiemdziesiąt lat temu, gdy turystyka w Tatrach dopiero zaczynała się rozwijać.

Użytkownicy zyskują także w swoim smartfonie zawsze aktualną bazę informacji o działaniu kolei linowej i infrastruktury turystycznej oraz prognozę pogody w górach. Ci, którzy wybierają się w Tatry po raz pierwszy, znajdą w przewodniku poradnik turysty – kilka krótkich artykułów na temat dobrego przygotowania do wycieczki oraz odpowiedzialnego i bezpiecznego zachowania w wysokich górach.

Mobilny przewodnik działa także w trybie offline - połączenie z internetem jest wymagane jedynie do zainstalowania i aktualizacji treści, o których wyborze można zdecydować samodzielnie.

Głosowanie trwa do 3 lutego 2017 r. na stronie 2017.mobiletrends.pl/gala. Zwycięzców wybierze Kapituła Konkursowa oraz internauci, których głosy liczą się w rywalizacji o pierwsze miejsce, decydują także o przyznaniu specjalnej statuetki – nagrody internautów. Wyniki zostaną ogłoszo...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy