Multiconsult Polska stawia na Triple PR

Aktualności
Multiconsult Polska - spółka specjalizująca się w konsultingu inżynierskim – powierzyła obsługę Public Relations agencji Triple PR. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania wizerunkowe i PR oraz szeroko rozumiane doradztwo komunikacyjne dla Klienta.

Agencja zajmie się przygotowaniem i realizacją strategii public relations ściśle skorelowanej
z działaniami marketingowymi. Do zadań Triple PR należeć będą działania media relations, ekspercka komunikacja z dziennikarzami, prowadzenie biura prasowego, komunikacja biznesowa oraz doradztwo wizerunkowe.

POLECAMY

Projekt realizuje zespół specjalizujący się w PR korporacyjnym z sektora B2B kierowany przez Martynę Danielewicz, PR Managera.

Multiconsult Polska to multidyscyplinarna firma świadcząca usługi projektowe, zarządcze oraz doradcze w zakresie projektów technicznych i ochrony środowiska, działająca w następujących branżach: transport i infrastruktura, budownictwo oraz przemysł, w tym sektor ropy naftowej i gazu. Filozofia firmy to utrzymanie najwyższej jakości realizowanych usług, z jednoczesnym zapewnieniem najwyższych standardów etycznych, poszanowaniem środowiska naturalnego oraz utrzymanie, wysokiego standardu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Agencja Triple PR jest obecna na polskim rynku od ponad 9 lat. Prowadzi działania zarówno z zakresu PR-u produktowego, jak i korporacyjnego przede wszystkim dla firm zbranży: marketingowej, nowoczesnych usług dla biznesu, FMCG i wnętrzarsko-budowlanej.Triple PR specjalizuje się w tworzeniu i realizacji długofalowych strategii public relations, działaniach z zakresu media relations oraz content marketingu.Agencja zajmie się przygotowaniem i realizacją strategii public relations ściśle skorelowanej 

z działaniami marketingowymi. Do zadań Triple PR należeć będą działania media relations, ekspercka komunikacja z dzi...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy