Dołącz do czytelników
Brak wyników

MOL Group zaprasza studentów do kolejnej przygody: Rusza program UPPP 2015

Artykuł | 12 października 2015 |
268
MOL Group zaprasza studentów nauk geologicznych i inżynierii naftowej z całego świata do kolejnej edycji międzynarodowego konkursu UPPP. Rejestracja do prowadzonej online gry symulacyjnej będzie możliwa w dniach 24 września – 15 października br. Trzy najlepsze drużyny wygrają łącznie 25 tys. Euro.MOL Group rozpoczyna drugą edycję, skierowanego do studentów programu UPPP, pod hasłem „Twoja przygoda czeka…”. Do 15 października otwarta pozostaje rejestracja do gry symulacyjnej, w której uczestnicy zmierzą się online z różnymi scenariuszami, rozwiązując strategiczne zadania branżowe, opracowane przez MOL Group. Wyłonione w ten sposób trzy najlepsze drużyny powalczą o nagrodę główną oraz szansę na rozpoczęcie kariery w ramach 18 miesięcznego programu stażowego MOL Group - „UPPP Technical Placement Programme”.
MOL Group zaprasza studentów nauk geologicznych i inżynierii naftowej z całego świata do kolejnej edycji międzynarodowego konkursu UPPP. Rejestracja do prowadzonej online gry symulacyjnej będzie możliwa w dniach 24 września – 15 października br. Trzy najlepsze drużyny wygrają łącznie 25 tys. Euro.

MOL Group rozpoczyna drugą edycję, skierowanego do studentów programu UPPP, pod hasłem „Twoja przygoda czeka…”. Do 15 października otwarta pozostaje rejestracja do gry symulacyjnej, w której uczestnicy zmierzą się online z różnymi scenariuszami, rozwiązując strategiczne zadania branżowe, opracowane przez MOL Group. Wyłonione w ten sposób trzy najlepsze drużyny powalczą o nagrodę główną oraz szansę na rozpoczęcie kariery w ramach 18 miesięcznego programu stażowego MOL Group - „UPPP Technical Placement Programme”.

Do udziału w konkursie zaproszeni są w szczególności studenci kierunków związanych z geologią, przemysłem wydobywczym i zarządzaniem projektami inżynierskimi. Rejestracja na stronie www.uppp.info potrwa od 24 września do 15 października br. Do konkursu można zgłaszać całe drużyny lub podczas rejestracji znaleźć członków zespołu odpowiednich ze względu na kraj, uczelnię czy dany typ studiów. Najlepsze drużyny zmierzą się w finale rozgrywanym na żywo w Budapeszcie, konkurując o pulę nagród w wysokości 25 tys. Euro i możliwość podjęcia pracy w MOL Group.

Do udziału w programie UPPP, MOL Group szczególnie zachęca studentki. Hina Arshad, asystentka ds. inżynierii produkcji w MOL Pakistan tak zaprasza nowych uczestników programu UPPP: „Doświadczycie niezwykłych wyzwań, nowych możliwości i różnorodności. Będziecie mieli szansę spr...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy