Mobile Trends Conference 2019 - praktycznie o biznesie mobilnym dla każdej branży!

Aktualności
Już 7 i 8 marca 2019 roku na uczestników Mobile Trends Conference 2019 czekają dwa dni wypełnione eksperckimi prelekcjami, wygłoszonymi w sposób maksymalnie praktyczny, ze wskazówkami do wykorzystania od zaraz. Do tego wręczenie nagród dla najlepszych rozwiązań mobilnych oraz impreza networkingowa w wyjątkowej atmosferze. Wszystko to w klimatycznej Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu, która łączy w sobie historię z nowoczesnością i zachwyca swoim niepowtarzalnym wnętrzem. Już teraz wejdź na stronę www.2019.mobiletrends.pl i kup swój bilet! Sprzedaż trwa!

Nie daj się zaskoczyć nowym trendom, przygotuj się!

POLECAMY

 

W marcu w ramach Mobile Trends Conference spotkamy się już po raz ósmy! Ponownie spędzimy razem dwa niezwykle inspirujące i pouczające dni, z wieloma okazjami do nawiązywania nowych relacji biznesowych, poświęcone w pełni tematom związanym z branżą mobile oraz nowymi technologiami. Prelegenci omówią najnowsze trendy, ale także wskażą prognozy na przyszłość i rekomendacje z nimi związane.

Nie zabraknie tematów dotyczących zagadnień takich jak: projektowanie, UX, design, big data, analityka, VR, AR, IOT, AI, pokolenie Z, marketing, social media, chatboty, voice search, voice interface, e-commerce oraz wielu innych związanych z aktualnymi trendami. Najnowsze wiadomości pozwolą Ci bez problemu poruszać się po nowej rzeczywistości mobile i podpowiedzą jak reagować na bieżące zmiany. Usłyszysz case studies i poznasz sposoby innych na sukces oraz recepty na kryzys.

Zapraszamy osoby stawiające na rozwój, inspirację i okazję do networkingu

MTC2019 to konferencja kierowana do biznesu i mająca na celu propagowanie nowych technologii mobilnych. Zapraszamy managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmanów, designerów, specjalistów e-commerce, właścicieli małych i dużych firm oraz oczywiście wszystkich pasjonatów branży. Nie daj się zaskoczyć i nie stój w miejscu, tylko dołącz do społeczności mobile.

Wygłoś prelekcję podczas MTC2019!

Wciąż czekamy na zgłoszenia specjalistów, którzy chcą wystąpić na naszej scenie. Jeśli masz praktyczne wskazówki, którymi chcesz się podzielić, pracujesz nad nowym projektem, który wiele Cię nauczył, od wielu lat systematycznie wdrażasz rozwiązania z zakresu mobile w swojej firmie lub już teraz pojawił się w Twojej głowie ciekawy temat warty dyskusji, zgłoś się koniecznie!

Jeśli chcesz dołączyć do grona inspirujących mówców, ekspertów w swoim fachu, wypełnij zgłoszenie na stronie //2019.mobiletrends.pl/cf...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy