Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

27 czerwca 2018

Mint Media dla marki Kikkoman®

334
Agencja interaktywna Mint Media zrealizowała pierwszy projekt dla marki Kikkoman®. Marka Kikkoman® to szeroka oferta naturalnie warzonych sosów sojowych i marynat. Agencja odpowiada za realizacje kreacji w zakresie kampanii digital oraz projektu graficznego strony internetowej www.ekspertzdrowegosmaku.pl.

W ramach współpracy Mint Media i marki Kikkoman® powstała nowoczesna i przejrzysta strona internetowa www.ekspertzdrowegosmaku.pl, pełniąca funkcję witryny o charakterze edukacyjnym.

Na ekspertzdrowegosmaku.pl opisano, czym jest piąty smak umami oraz jak przebiega, ściśle rygorystyczny, proces produkcji naturalnie warzonych sosów sojowych. Witryna ma także na celu edukowanie konsumentów o tym, jak odróżniać produkty wzmacniane glutaminianem sodu, od tych tworzonych z naturalnych składników i bez wzmacniaczy smaku. Ponadto, na stronie znajdują się linki do serwisu YouTube z przepisami, które prezentują jak dzięki użyciu sosów Kikkoman® wynieść dania na wyższy, piąty poziom.

Po stronie agencji Mint Media za współpracę z klientem odpowiada Anna Sadowy, Account Manager.

Kikkoman® jest kolejnym w portfolio Mint Media producentem z branży FMCG. Praca dla marki była dla nas przyjemnością oraz wyzwaniem. Tworząc stronę ekspertzdrowegosmaku.pl chcieliśmy nawiązywać do dań kuchni nie tylko azjatyckiej, ale też pokaza...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy