Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowości z branży

4 września 2019

Międzynarodowy Dzień Podcastów, 28 września Poznań
Największe podcastowe wydarzenie roku!

142

Chcesz wiedzieć czym jest podcast? Może przymierzasz się do nagrywania własnej audycji albo już taką prowadzisz? Niezależnie od tego czy słuchasz, nagrywasz, czy dopiero planujesz nagrywać własny podcast, chcemy zaprosić Cię na największe podcastowe wydarzenie roku, konferencję PyrCaster MDP 2019 organizowaną 28 września w Poznaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Podcastów.

Podcasty rosną w siłę, co miesiąc powstaje mnóstwo nowych audycji i coraz więcej osób ich słucha. Zapełniają się nowe nisze, a istniejące podcasty stają się coraz bardziej profesjonalne. Konferencja pozwala na poznanie podcastingu od środka, poznanie twarzy ludzi, których tylko słuchamy, umożliwia doskonalenie warsztatu technicznego i nawiązanie nowych relacji, które być może przełożą się na ciekawe współprace.

Podczas konferencji wysłuchasz cyklu prelekcji, których tematem przewodnim jest wykorzystanie podcastów  w rozwoju marki osobistej i biznesu, opowiadanie dobrych historii oraz doskonalenie warsztatu podcastera. Zaprosiliśmy gości z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii, którzy o podcastach wiedzą wszystko. Możesz także wziąć udział w cyklu warsztatów prowadzonych przez ekspertów m.in. z Polskiego Radia, prawników, montażystów, czy storytellerów. Będą panele dyskusyjne, nagrody i czas na wzajemne poznanie się.

Zaplanuj sobie czas, widzimy się 28 września w Poznaniu, od godz. 9 do 18. Wieczorem po konferencji zapraszamy na afterparty.

Bilety, agenda, lista prelegentów i pozostałe informacje znajdziesz na stronie Międzynarodowy Dzień Podcastów

 

Przypisy