Dołącz do czytelników
Brak wyników

Meetings Week Poland - warsztaty Stowarzyszenia Branży Eventowej

Artykuł | 24 lutego 2016 |
0 371
Drugi dzień tegorocznej czwartej już edycji Meetings Week który odbędzie się w dniach od 14 do 18 marca br. na stadionie PGE Narodowy należeć będzie do Stowarzyszenie Branży Eventowej. Tematem przewodnim cyklu spotkań będzie: Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania. Warsztaty poświęcone zostaną poszerzaniu swoich umiejętności w dziedzinie gospodarowania energią życiową, wyzwalania pasji do działania oraz budowania swojej wewnętrznej siły.

Drugi dzień tegorocznej czwartej już edycji Meetings Week który odbędzie się w dniach
od 14 do 18 marca br. na stadionie PGE Narodowy należeć będzie do Stowarzyszenie Branży Eventowej. Tematem przewodnim cyklu spotkań będzie:
Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać
w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania. Warsztaty poświęcone zostaną poszerzaniu swoich umiejętności w dziedzinie gospodarowania energią życiową, wyzwalania pasji do działania oraz budowania swojej wewnętrznej siły.

POLECAMY

 

SBE ten dzień kieruje do wszystkich osób związanych z przemysłem eventowy
i tych, którzy chcą być jego częścią. Do udziału w wydarzeniu zaproszono wyjątkowych gości, którzy swoim doświadczeniem będą dzielić się ze słuchaczami. Pokażą jak ważna jest pasja do tego co robimy oraz jak wydobyć z siebie moc i przekuć ją w sukces. Udowodnią, że wiara w siebie i przebojowość w świecie event managementu to cechy podstawowe. Pozytywnym spojrzeniem na świat i branżę będą inspirować:

Jan Mela w prelekcji na temat: Pasja i emocje w życiu i w biznesie, Tomasz Michniewicz: O prawdziwych emocjach. Jak zmienić zwykły event w przygodę, której się szybko nie zapomina, Łukasz Jakóbiak: Znajdź siłę, Emilian Kamiński: Etyka w branży eventowej,

Swoją premierę będzie miał również Kodeks Dobrych Praktyk Branży Eventowej stworzony w celu zachowania jak najwyższych standardów związanych z meeting industry. Dla uczestników przygotowano również zabawę: Jak przetrwać w branży eventowej? – Interaktywna gra – Pracownia Gier Szkoleniowych. Oferuj klientom to, czego naprawdę potrzebują!. Będzie to krótka i intensywna zabawa podczas której każdy uczestnik będzie mógł potrenować nieszablonowe myślenie i umiejętność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w kontaktach z klientem.

Celem organizatorów jest zachęcenie do dyskusji na temat wyzwań jak i problemów jakie stoją przed...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy