Mediavest zmienia nazwę na Spark Foundry i wdraża nowe pozycjonowanie

Aktualności
Mediavest, globalna agencja mediowa działająca w ramach Publicis Media,zmienia nazwę na Spark Foundry.

Nowa marka ma odzwierciedlać rozwój kompetencji i oferty agencji, które wykraczają obecnie daleko poza obszar standardowych usług związanych z biznesem mediowym, a obejmują między innymi analitykę, technologię marketingową, content marketing, marketing efektywnościowy i doradztwo w obszarze transformacji digitalowej.

POLECAMY

Marka Spark Foundry ma podkreślać nowe pozycjonowanie agencji, która łączy skalę i siłę globalnej firmy z energią do rozwoju, wdrażania innowacji i transformacji, charakterystyczną dla startupów.

- Przedsiębiorczość, innowacyjne podejście do biznesu oraz otwartość na zmiany
i eksperymentowanie to cechy startupów, które są nam bardzo bliskie. Wierzymy, że w połączeniu z doświadczeniem, wysiłkiem wkładanym w rozwój biznesu klientów oraz chęcią rozumienia motywów podejmowania decyzji, będziemy w stanie dostarczać jeszcze lepszeefekty naszych działań– mówi Radek Dudek, Dyrektor Generalny Spark Foundry w Polsce. 

Spark Foundry pracuje dla takich klientów jak między innymi: BEL Groupe, MTV, KFC, Mattel, H&R Block, Expedia, Virgin Mobile, Diageo, Citibank, Circle K, Electronic Arts, The Lorenz Bahlsen czy Frisco.pl.W Polsceagen...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy