Dołącz do czytelników
Brak wyników

Mattel rewolucjonizuje Barbie – linia lalek w butach na płaskim obcasie

Artykuł | 16 czerwca 2015 |
0 384
Przez lata przyzwyczailiśmy się do konkretnego wizerunku najsłynniejszej lalki na świecie. Mimo że w swojej ofercie Mattel od dawna posiada lalki o różnym kolorze włosów i odcieniu skóry, to Barbie kojarzy się przede wszystkim z włosami w kolorze blond i niebieskimi oczami. Nieodłącznym elementem jej garderoby od zawsze były buty na obcasie. Najnowsza linia lalek Fashionistas pokazuje jednak, że Barbie to przede wszystkim różnorodność. 23 lalki o 8 odcieniach skóry, 18 kolorach tęczówek, 14 różnych kształtach twarzy i 22 modnych fryzurach. Na dodatek po 56 latach Barbie postanowiła zacząć chodzić w… butach na płaskim obcasie!

Przez lata przyzwyczailiśmy się do konkretnego wizerunku najsłynniejszej lalki na świecie. Mimo że w swojej ofercie Mattel od dawna posiada lalki o różnym kolorze włosów
i odcieniu skóry, to Barbie kojarzy się przede wszystkim z włosami w kolorze blond
i niebieskimi oczami. Nieodłącznym elementem jej garderoby od zawsze były buty na obcasie. Najnowsza linia lalek Fashionistas pokazuje jednak, że Barbie to przede wszystkim różnorodność. 23 lalki o 8 odcieniach skóry, 18 kolorach tęczówek, 14 różnych kształtach twarzy i 22 modnych fryzurach. Na dodatek po 56 latach Barbie postanowiła zacząć chodzić w… butach na płaskim obcasie!

POLECAMY

Aż 9 lalek z serii Fashionistas posiada stopy przystosowane do noszenia obuwia na płaskiej podeszwie. Oczywiście, jak to bywa w przypadku Barbie, kolekcja butów bez obcasów już teraz liczy kilka modeli. Do wyboru mamy m.in. baleriny typu Mary Jane, mokasyny, sandały z frędzlami, slip-ony i sportowe tenisówki.

Nową, różnorodną linię Barbie doskonale prezentuje teledysk, który można obejrzeć już na jej kanale na YouTube. Pokazuje on, że bez względu na kolor skóry, włosów, czy oczu Barbie to modna, niezależna, pewna siebie i stylowa kobieta.Jest przedstawicielką różnych grup etnicznych i niezależnie od tego, jak wygląda fizycznie, zawsze wie czego chce i potrafi się dobrze bawić.

Decyzja o wprowadzeniu nowej, tak różnorodnej linii lalek, jest podyktowana reakcją Ma...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy