MAREK BUDOWNICZY – czyli bezpłatny webinar o tworzeniu strategii marki

Aktualności
Co stoi za przemyślanymi i skutecznymi działaniami marek? W jaki sposób pobudzić swoją markę do działania? Jak wyróżnić się na rynku w dobie hiperkonkurencji? Fundamentem jakichkolwiek działań, które mają szanse na powodzenie powinna być przemyślana i spisana strategia. Dlatego już 19.10 (czwartek) odbędzie się pierwszy, bezpłatny webinar organizowany przez agencję kreatywną Kava Studio.

Strategia marki to jeden z pierwszych kroków, jaki powinno się podjąć stawiając własny biznes. Jest ona potrzebna zarówno mikro, jak i mikroprzedsiębiorstwom. Dlatego wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia strategii marki zapraszamy na pierwszy, bezpłatny webinar, który odbędzie się 19.10 (czwartek) od 19.00 do 20.00. Cykl webinarów pt. „Marek budowniczy – o tworzeniu strategii marki” został podzielony na cztery części, podczas których słuchacze zostaną przeprowadzeni przez proces tworzenia strategii marki. W czasie pierwszej części webinaru uczestnicy dowiedzą się między innymi czym jest strategia marki, do czego jest potrzebna, a także poznają elementy z jakich składa się strategia marki. 

POLECAMY

Webinar poprowadzi Szymon Pieczyński –  współwłaściciel oraz dyrektor zarządzający studia kreatywnego KAVA. Współprowadzący podcastów i vlogów w ramach medium Patrzymy Szerzej (//bit.ly/2g8gy86). Trener i prelegent konferencji marketingowych i biznesowych. Wykładowca na Studiach Podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Członek Zarządu Polskiego Stowar...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy