Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

20 września 2017

MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

0 454
MakoLab zgodnie z planem zakończył kolejną realizację dla marki Renault. Tym razem wykonał pełne wdrożenie nowej witryny w Iranie z wykorzystaniem kluczowych autorskich rozwiązań.

Renault prowadzi globalną unifikację serwisów na całym świecie dostosowując je do aktualnych trendów i preferencji użytkowników. MakoLab jest z jednym z kluczowych partnerów Renault w tym obszarze, a także dostawcą istotnych komponentów i rozwiązań technologicznych w zakresie rozwiązań webowych. Wykorzystywany w działaniach dla Renault autorski system do zarządzania treścią RSI CMS ze wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami działa już w ponad 70 krajach.

POLECAMY

Na fali zmian, które dzieją się obecnie w Iranie, będącym jednym z największych krajów regionu, wiele się dzieje również w przemyśle motoryzacyjnym. Za inwestycjami Grupy Renault-Nissan w postaci wybudowania nowej fabryki niedaleko Teheranu idą również inwestycje w narzędzia komunikacyjne.

Wdrażając nową wersję strony internetowej marki Renault w Iranie, specjaliści MakoLab wykorzystali dotychczasowe doświadczenia w tworzeniu stron dwujęzycznych w układzie left-to-right i right-to-left – tym razem na potrzeby kombinacji języka perskiego i angielskiego.

Dodaliśmy funkcjonalności, które umożliwiają m.in. szybkie i skuteczne zarządzanie leadami, łatwą lokalizację dealerów, a także wizualizacje 3D dostępne zarówno na stronach, jak i w dedykowanej aplikacji.

WITOLD JUSZCZAK, RSI CMS PROJECT MANAGER W MAKOLAB

Na stronie są zamieszczone również nowe formularze kontaktowe wykorzystujące moduł L...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy