Dołącz do czytelników
Brak wyników

Maja Isakiewicz nowym Head of Content w Mint Media

Artykuł | 11 października 2016 |
0 388
Od września do zespołu agencji interaktywnej Mint Media dołączyła Maja Isakiewicz, która objęła stanowisko Head of Content.

Od września do zespołu agencji interaktywnej Mint Media dołączyła Maja Isakiewicz, która objęła stanowisko Head of Content.

POLECAMY

W ostatnim czasie Isakiewicz związana była z Cheil Polska, gdzie pracowała na stanowisku Head of Content. Nadzorowała tworzenie treści dla kluczowych klientów agencji oraz koordynowała pracę działu. Isakiewicz pracowała również jako Content Group Head w VML Polska. Realizowała projekty m.in. dla Samsung Polska, Orange Polska, Żywiec Zdrój, Tic Tac Global czy WINIARY.

W agencji Mint Media Isakiewicz kieruje zespołem Content Designerów. Jest odpowiedzialna za jakość publikowanych treści oraz nadzór nad moderatorami social media.

Jestem bardzo zadowolony, że dołączyła do nas osoba o tak wysokich kompetencjach w dziedzinie content marketingu. Takie wzmocnienie było nam niezbędne – komentuje Juliusz Strachota, Head of Creatives Mint Media.

Poza pracą Isakiewicz działa w Fundacji Mentors 4 Starters, która ma na celu popularyzację mentoringu w Polsce. Interesuje się edukacją antyterrorystyczną i wykorzystaniem nowych mediów przez organizacje terrorystyczne. Dodatkowo pasjonuje się Azją, od Ja...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy