MAHLE - nowy klient agencji strategiczno-kreatywnej MOOQ

Aktualności
We wrześniu do portfolio klientów MOOQ dołączyło MAHLE Shared Services Poland, które w tym roku otworzyło swoją siedzibę w centrum Wrocławia. Agencja będzie wspierała swojego klienta m.in. w zakresie działań marketingu rekrutacyjnego.

MAHLE jest wiodącym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, oferuje unikalne rozwiązania w dziedzinie silników, filtracji, elektryki/mechatroniki oraz układów chłodzenia. Innowacyjne produkty MAHLE są wykorzystywane w samochodach i urządzeniach stacjonarnych, a także w transporcie kolejowym, morskim i podczas lotów w przestrzeni kosmicznej. 50% samochodów na świecie posiada komponent produkcji MAHLE.

POLECAMY

We Wrocławiu powstało centrum usług wspólnych, które będzie obsługiwało oddziały z całej Europy. SSC MAHLE będzie współpracować z centralą firmy znajdującą się w Stuttgarcie oraz zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w Europie. Głównymi zadaniami wrocławskiego oddziału będąwsparcie księgowe dla MAHLE w Niemczech, Czechach i Hiszpanii. Zatrudnieni specjaliści IT będą odpowiadać za wsparcie informatyczne obszaru całej Europy.

Agencja strategiczno-kreatywna MOOQ będzie odpowiadała m.in.za działania z zakresu marketingu rekrutacyjnego i employerbrandingu. Jak mówi Filip Filar, Partner Zarządzający w MOOQ: Już wcześniej współpracowaliśmy z MAHLE i dobrze poznaliśmy potrzeby klienta oraz bra...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy