Magento a technologie MarTech

Artykuł sponsorowany

Marketing to siła pchająca wyniki sprzedażowe Twojego sklepu. Handel podobnie jak świat ewoluuje nieustannie, dlatego kluczowe dla biznesu jest bycie na czasie z panującymi trendami i używanymi standardami. Od wielu lat takim standardem jest internet – to za pomocą światłowodów i milionów bajtów danych przesyłanych z każdą sekundą Twój e-commerce przynosi Ci zysk. Musisz odpowiednio dopasować swoje narzędzia do tego zmieniającego się e-pola walki. Pomóc Ci w tym mogą narzędzia MarTech.

MarTech lub Marketing Technologies to cyfrowe technologie wspomagające Twoje działania marketingowe w sieci. W zależności od wielkości Twojego biznesu i charakteru rynku, w jakim działasz, inne narzędzia MarTechowe będą działały dla Twojego e-commerce’u. Jeżeli oceniasz swoją firmę jako średnią lub dużą, możesz skorzystać z oferty technologii dostępnej na platformach e-commerce Adobe Commerce i Magento Open Source.

POLECAMY

Arsenał Marketing Technologies w Magento

Magento OS i Adobe Commerce dostarczają w swoich pakietach menu administracji akcjami marketingowymi. Dzięki niemu możesz zarządzać promocjami, komunikac...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy