LEDołamacze w natarciu – City podsumowuje działania DOOH

Aktualności
Wraz z końcem marca zakończyła się zimowa kampania firmy City, skierowana do amatorów białego szaleństwa na stokach.

Wraz z końcem marca zakończyła się zimowa kampania firmy City, skierowana do amatorów białego szaleństwa na stokach.

POLECAMY

Po sukcesie wcześniejszych kampanii (LED’s Go, LED’s Sunshine, LED’S Snow) City zdecydowało się na przełamanie lodów, a właściwie LED-ów. LEDołamacze, bo o nich mowa, stanęły tej zimy w siedmiu lokalizacjach – w Witowie, Krynicy, Zieleńcu, Czarnej Górze, Białce Tatrzańskiej oraz na Nosalu i Polanie Szymoszkowej.

Kampanie realizowane na stokach miały zasięg ogólnopolski. Ostatnio częściej niż w poprzednich latach można również zacząć wspominać o zasięgu międzynarodowym, gdyż coraz więcej turystów z zagranicy decyduje się spędzić urlop zimowy w polskich górach — mówi Rafał Satora, dyrektor zarządzający LED-ami w firmie City. — Konfiguracja spotów pozwala na ekspozycję różnych produktów w niezależnym od siebie czasie. W ciągu doby trafiamy do tysięcy wyselekcjonowanych odbiorców, bez względu na ich miejsce zamieszkania – kontynuuje. Warunek jest jeden: adresaci emitowanych spotów reklamowych muszą się w tym czasie znaleźć na stokach. A że w Polsce sezon narciarsko-snowboardowy rozpoczyna się w grudniu i trwa mniej więcej do końca marca – okazji do znalezienia odbiorców nie brakuje.

Grupy odbiorców w żadnym przypadku nie można nazwać przypadkową. Jeśli by zadać pytanie, kto w Polsce korzysta z uroków zimowego szaleństwa, odpowiedź jest bardzo prosta. Przeciętny amator sportów zimowych to osoba aktywna życiowo i zawodowo, dynamiczna, dobrze sytuowana oraz mało podatna na standardowe kanały komunikacji reklamy. Stąd właśnie propozycja City w postaci kampanii typu LED. Pozwala ona na aktual...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy