Dołącz do czytelników
Brak wyników

Laur Kosnumenta- Odkrycie Roku 2016 dla kosmetyków samochodowych JAN

Artykuł | 24 listopada 2016 |
0 508
Kosmetyki samochodowe Jan produkowane przez Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji otrzymały nagrodę: „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2016” w kategorii kosmetyki samochodowe.

Kosmetyki samochodowe Jan produkowane przez Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji otrzymały nagrodę: „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2016” w kategorii kosmetyki samochodowe.

POLECAMY

Laur Konsumenta to największy program konsumencki  w kraju, ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci. „Odkrycie Roku 2016” to nagroda dla innowacyjnych produktów i usług, które pomimo krótkiego funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów. Dotyczy ona również produktów, które przeszły lifting marketingowy, co ma odzwierciedlenie w przypadku naszej marki, która w ciągu ostatniego roku przeszła diametralną „metamorfozę”: nowa technologia, opakowanie i etykiety! Plebiscyt  przynosi producentom i dystrybutorom towarów odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: „ które produkty są najpopularniejsze w swojej kategorii?”.

 - Przyznany marce Jan tytuł „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2016” jest szczególnie istotny dla Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o., ponieważ potwierdza pozytywne opinie klientów o produktach firmy. Trudno o lepszy sprawdzian z przeprowadzonego rebrandingu marki - tłumaczy Pani Agnieszka Gogolewska – Brand Manager Marki Jan. Otrzymane wyróżnienie pokazuje, że kon...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy