Kup zabawki online i oszczędzaj do 21%

Aktualności
Przed świętami centra handlowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Szukający prezentów bożonarodzeniowych Polacy szczególnie chętnie zaglądają do sklepów z zabawkami, gdyż to one z roku na rok są najczęściej kupowanym upominkiem dla najmłodszych. W dzisiejszych czasach tłumów w centrach handlowych można uniknąć, a oprócz tego – zaoszczędzić na świątecznych zakupach.

Przed świętami centra handlowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Szukający prezentów bożonarodzeniowych Polacy szczególnie chętnie zaglądają do sklepów z zabawkami, gdyż to one z roku na rok są najczęściej kupowanym upominkiem dla najmłodszych. W dzisiejszych czasach tłumów w centrach handlowych można uniknąć, a oprócz tego – zaoszczędzić na świątecznych zakupach.

POLECAMY

Porównywarka cen idealo.pl wśród dostępnych w jej asortymencie produktów wybrała po dwadzieścia najpopularniejszych artykułów dla najmłodszych z różnych kategorii i porównała ich ceny z ofertą wiodącej sieci sklepów z zabawkami. Według analizy idealo, nawet biorąc pod uwagę koszty dostawy, na takich zakupach można znacznie oszczędzić – średnio aż do 21%, zaś w przypadku poszczególnych produktów nawet do 148%!
 

Zabawki online tańsze średnio o 20 zł

W analizie uwzględniono sześć różnych kategorii zabawek dostępnych zarówno na stronach porównywarki cen idealo.pl, jak i w sieci sklepów Smyk. Każda z nich jest dowodem na to, że zamawianie prezentów w Internecie się opłaca. Począwszy od klocków Lego, za które zapłacimy w tym roku średnio o 7% mniej niż w wiodącej sieci sklepów z zabawkami, a kończąc na o 21% tańszych modelach pojazdów, sprzedawcy online mają w swojej ofercie wiele ciekawych okazji.
 

idealo_Kup-zabawki-online-i-oszczędzaj
 
Choć procentowa oszczędność na zakupie Lego zdaje się być najniższa, w przeliczeniu na złotówki może okazać się, że to właśnie zamówienie popularnych klocków w sklepie internetowym najmniej uszczupli nasz portfel. Średnia cena tego typu produktów online wynosi bowiem 283,40 zł i jest tym samym o 19,91 zł niższa niż w Smyku. 17,20 zł na dodatkowy drobiazg zostanie też w kieszeniach rodziców, którzy postanowią kupić w Internecie lalki.
 

Modele pojazdów dla chłopców

Każdy chłopiec z całą pewnością ucieszy się, gdy w paczce od Świętego Mikołaja znajdzie nowy model swojego ulubionego pojazdu. Rodzice zaś z ulgą i radością mogą przyjąć fakt, że decydując się na taki prezent mogą oszczędzić aż do 196%, jeśli dokonają zakupu online. Dzieje się tak w przypadku modelu czołgu marki Siku, który na idealo dostępny jest już od 8,82 zł (z darmowym odbiorem osobistym, stan: 14.11.2016., godz. 15:00), czyli aż o 148% mniej niż w Smyku. Kolejnym przykładem znacznej oszczędności może być model przyczepy rolniczej Bruder Lemken Solitair 9 Sowing Combination, którego cena wraz z kosztami przesyłki wynosi 114,73 zł (stan: 14.11.2016., godz. 15:00), czyli aż o 29,16 zł mniej niż w wiodącej sieci sklepów z zabawkami. Średnio na modelach pojazdów zaoszczędzić można 11,54 zł, czyli aż 20,36% w porównaniu ze Smykiem.
 

Prezenty dla dziewczynek

Najczęściej wybieranymi przez rodziców prezentami dla dziewczynek są bez wątpienia lalki. Kupując je online wydamy o 17,20 zł, czyli 16,91% mniej niż w sieci sklepów z zabawkami. Na idealo znaleźć można jednak bardziej przekonujące przykłady. I tak oto Lalka Jej Wysokość Zosia – Syrenka marki Mattel, dostępna na idealo za 99,00 zł (darmowa dostawa, stan: 14.11.2016, godz. 15:00) jest aż o połowę (51,51%) tańsza niż w Smyku. Decydując się zaś na raczkującego bobaska Baby Annabell Nauka chodzenia w cenie 192,99 zł (z darmowym odbiorem osobistym, stan: 14.11.2016, godz. 15:00), na idealo możemy zaoszczędzić 53,01 zł, które z całą pewnością mogą przydać się na inny prezent.

Podobnym przykładem są lalki Barbie, które w analizie idealo zostały uwzględnione osobno. Oferty współpracujących z porównywarką cen sklepów internetowych są średnio o 8,08 zł, czyli 8,67% tańsze niż w wiodącej sieci sklepów z zabawkami. Odsetek ten jednak również waha się w zależności od konkretnego produktu. Za model Barbie Urodzinowe życzenia na idealo zapłacimy więc już 78,99 zł, czyli o 60,77% mniej niż w Smyku, zaś za zeszłoroczną świąteczną Barbie aż o 55,00 zł mniej.
 

Uniwersalne zabawki dla dzieci

Zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców ciekawym i pobudzającym kreatywność prezentem będą bez wątpienia klocki konstrukcyjne. Również na ich zakupie można sporo zaoszczędzić – tak jak w przypadku domku na drzewie Świnki Peppy marki Big, który w cenie 154,00 zł (darmowa dostawa, stan: 14.11.2016, godz. 16:00) jest...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy