Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

17 września 2018

Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Podkastów, 29 września 2018 r., Warszawa

0 479
Trzecia edycja polskiego Międzynarodowego Dnia Podkastów (MDP) odbędzie się w sobotę 29 września w Warszawie, ul. Czerska 8/10.

Międzynarodowy Dzień Podkastów to spotkanie skierowane do środowiska osób tworzących audycje internetowe i wspierających polski podkasting. MDP w Polsce jest częścią corocznego święta International Podcast Day™ //internationalpodcastday.com.

POLECAMY

Podczas poprzednich polskich edycji MDP m.in. wzięliśmy udział w 18-godzinnej internetowej transmisji podkasterów i podkasterek z całego świata i rozmawialiśmy o różnych aspektach tworzenia i publikowania podkastów. Gościem specjalnym MDP 2017 był Tomasz Jeleński, dziennikarz “Trójki”, wielokrotnie nagradzany specjalista od reportaży radiowych.

W tym roku podtrzymujemy tradycję rozwoju i integracji środowiska podkastowego w Polsce. Podczas tegorocznej edycji MDP można wziąć udział w wykładach, które wygłoszą: Konrad Kozłowski z Antyweb, Anna Wacławik-Orpik, Iryna Svitelska z PwC, Roch Kudła z TOK FM, Igor Bielobradek z Deloitte, Marcin Beme z Audioteki, Marek Jankowski (Mała Wielka Firma), Michał Szolc ze Storytel, Michał Leksiński z Patronite oraz Mikołaj Winkiel z Brand24.

Będą miały również miejsce warsztaty „Prawne Aspekty Podkastingu” prowadzone przez Piotra Kantorowskiego oraz „Jak mówić ładnie i poprawnie”, podczas których Małgorzata Wojciechowska przeprowadzi z obecnymi rozgrzewkę aparatu mowy i opowie o najczęściej powtarzanych błędach językowych w mediach.

Patronami medialnymi są „Marketer+”, „Nowy marketing”, „Dziennik Internautów (DI)”, „Magazyn Online Marketing” i „...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy