Konferencja „Skalowalna sprzedaż” z Markiem Roberge’em już 20 października

Otwarty dostęp

Mark Roberge, legendarny twórca sukcesu HubsSpota, wystąpi na ostatniej konferencji z cyklu Elite Sales Program 2021! Sprawdź, kto jeszcze pojawi się na wirtualnej scenie.

Cykl prestiżowych konferencji dla liderów sprzedaży dobiega końca – przed nami ostatnie spotkanie z serii Elite Sales Program 2021. Poświęcimy je wyzwaniu, przed którym stoi wiele firm chcących przyspieszyć swój rozwój i poszerzyć skalę działalności. Czas porozmawiać o… skalowalności sprzedaży i całego biznesu!

POLECAMY

W roli gościa specjalnego wystąpi Mark Roberge, ekspert w obszarze sprzedaży i skalowalności biznesu. Jako starszy wykładowca na Harvard Business School prowadzi zajęcia ze sprzedaży i marketingu w ramach programów MBA. Współpracuje z firmami i startupami jako członek zarządów i inwestor. Światowe uznanie zapewniła mu współpraca z firmą HubsSpot, gdzie jako SVP of Global Sales and Services w firmie HubSpot przeskalował roczne przychody z 0 do 100 mln USD i powiększył swój zespół z 1 do 450 pracowników.

Oprócz Marka Roberge’a na wirtualnej scenie pojawią się także: dr Witold Jankowski (ICAN Institute), Dariusz Borowski (Business Edge) oraz Krzysztof Jonak (Intel). Udział w konferencji to świetna okazja, aby poznać narzędzia, metody i rozwiązania, które pozwolą skalować procesy sprzedażowe w firmie i generować więcej szans na udane transakcje. Na koniec odbędzie się sesja interaktywna z Markiem Roberge’em i dr. Witoldem Jankowskim, która podsumuje wnioski i rekomendacje z wystąpień prelegentów.

Udział w wydarzeniu można zgłosić na stronie esp.ican.pl lub pisząc na konferencje@ican.pl. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 22 250 11 44.

Przypisy