Kojący aloes w nowych plastrach COMPEED® przeciw pęcherzom

Aktualności
COMPEED®, marka - ekspert w pielęgnacji stóp, wprowadza do aptek nowe plastry przeciw pęcherzom z aloesem, które natychmiast łagodzą piekący ból wywołany przez otarcia i  pozwalają zapomnieć o uszkodzonej skórze stóp.

COMPEED®, marka - ekspert w pielęgnacji stóp, wprowadza do aptek nowe plastry przeciw pęcherzom z aloesem, które natychmiast łagodzą piekący ból wywołany przez otarcia i  pozwalają zapomnieć o uszkodzonej skórze stóp.

POLECAMY

Najnowszy produkt w ofercie COMPEED® to kojące, przynoszące ulgę w bólu, plastry przeciw pęcherzom z aloesem. Dzięki technologii hydrokoloidowej COMPEED® oraz zastosowaniu aloesu słynącego z właściwości  kojących i nawilżających, plastry te przynoszą natychmiastową ulgę w bólu spowodowanym otarciami, chronią uszkodzoną skórę oraz nie dopuszczają do uformowania się pęcherza. Wygodny, elastyczny i cienki plaster można stosować na każdą część stopy. To idealne rozwiązanie dla osób prowadzących intensywny tryb życia, oczekujących skutecznych rozwiązań i niezawodnej ochrony swoich stóp.

"W momencie, gdy, na naszych stopach pojawią się otarcia, potrzebujemy produktu zapewniającego nie tylko ulgę w bólu, ale także łagodzącego pieczenie i chroniącego przed dalszymi uszkodzeniami skóry. Nasze nowe, kojące plastry przeciw pęcherzom oparte na tradycyjnym działaniu produktów COMPEED® oraz wzbogacone o naturalny aloes są w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem. Nowe plastry z aloesem skuteczniej i szybciej złagodzą wszelkie otarcia i zapobiegną powstawaniu pęcherzy. Jesteśmy przekonani, że nasza innowacja pomoże kobietom i mężczyznom kontynuować ich codzienne obowiązki bez obawy, że przeszkodzą im w tym pęcherze na stopach”.– powiedziała Małgorzata Tkaczyk, menadżer marki COMPEED®

Najważniejsze fakty o aloesie

·         Aloes zwyczajny został odkryty ponad 5000 lat temu.

·         Aloes jest często określany mianem "rośliny nieśmiertelności" ze względu na jego zalety lecznicze.

·         Aloes zwyczajny pochodzi z Półwyspu Arabskiego i jest uprawiany na całym świecie. Stał się naturalną rośliną w basenie Morza Śródziemnego, w Afryce Północnej, na subkontynencie indyjskim, w Ameryce Południowej i na Karaibach.

·         Zebranie aloesu w pierwszym cyklu plantacji trwa 15 miesięcy.

·         Gwiazdą, która jest znana z używania produktów na bazie aloesu to  m.in. słynna modelka Miranda Kerr.

·         Długa historia stosowania uzdrawiającego aloesu sięga starożytnego Egiptu, kiedy to Kleopatra doceniła jego właściwości kojące i nawilżające. Aloes stał się  jej osobistym sekretem piękna. Obecnie w Egipcie ta roślina jest uważana za symbol szczęścia i ochrony.

·         Aloes zwyczajny zawiera 75 składników odżywczych: 20 składników mineralnych (minerałów), 12 witamin, 18 aminokwasów i 200 aktywnych enzymów.

·         Dzisiaj działanie aloesu jest nieocenione. Stosuje się go w celach leczniczych, m.in. przy leczeniu trą...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy