Dołącz do czytelników
Brak wyników

Katowice majową stolicą e-commerce [patronat]

Artykuł | 30 kwietnia 2015 |
0 375
Już 5 maja Katowice na jeden dzień staną się wyjątkowym miejscem spotkań z branży e-commerce i m-commerce. Wszystko za sprawą targów E-meeting.

Już 5 maja Katowice na jeden dzień staną się wyjątkowym miejscem spotkań z branży e-commerce i m-commerce. Wszystko za sprawą targów E-meeting.

POLECAMY

Targi E-meeting łączą branże branże e-commere i m-commerce (mobile commerce), dlatego nie może zabraknąć na nich nikogo, kto chce liczyć się w e-biznesie. Na miejscu można spodziewać się  kuluarowych spotkań z klientami, dostawcami rozwiązań z branży, ale także prezentacji najnowszych produktów i usług.

Trendy na wyciągnięcie ręki

Na miejscu swoje najnowsze produkty zaprezentują m.in. Przelewy24, i-systems, SendFAST, SALES MANAGO. Wśród wystawców znajdują się specjaliści e-commerce, jak i rynku mobile: Trusted Shops, Rzetelny Regulamin, CashBill, e-Commerce Polska, LeadBullet, Semahead, ORBA, z którymi będzie można wymienić parę słów. Nie zabraknie również operatorów płatności internetowych: Dotpay, Sofort Banking, PayLane, firm dostawczych: DPD, Apaczka, Poczta Polska, DHL, TBA Express oraz wielu innych z dziedziny logistyki, pozycjonowania, informatyki, prawa i edukacji. Organizatorom targów zależy na przedstawieniu najnowszych rozwiązań z obu branż, więc nie zabraknie  sposobów na wykorzystanie najnowszych trendów i ciekawostek.

Pokaz najnowocześniejszych w Polsce drukarek 3D

Uczestnicy mogą liczyć na udział w przełomowych wydarzeniach takich jak pokaz drukarek 3DGence. Drukarki te powstają przy współpracy z naukowcami z Wydziału Mechanicznego i Technologicznego Politechniki Śląskiej. Wyróżniają się możliwością wykorzystania szerokiej gamy rodzajów materiałów, zastosowaniem dwóch typów średnicy oraz najwyższej jakości konstrukcją. Pokaz ten na pewno zaciekawi fanów nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań w e-biznesie. To trzeba zobaczyć!

”Śląsk to bardzo dynamiczny i szybko rozwijający się region”

Targi są przede wszystkim doskonałą okazją do spotkań, wymiany doświadczeń i zawarcia nowych porozumień. „Targi e-commerce i m-commerce E-meeting w Katowicach to jedna z ciekawszych propozycji imprez w tej branży, podczas których będziemy mieli szansę poznać nowych Klientów, porozmawiać z obecnymi partnerami i zaprezentować nasze najnowsze usługi, które stale rozwijamy żeby w pełni zaspokajać potrzeby e-commerce. W naszym portfolio mamy bardzo dużo e-sklepów zlokalizowanych na Śląsku, to bardzo dynamiczny i szybko rozwijający się region, w którym nie brakuje ambitnych i kreatywnych przedsiębiorców.” - tak uczestnictwo w Targach E-Meeting opisuje Jacek Kinecki, Sales Manager Przelewy24.

Podobnie uczestnictwo w targach komentuje Anna Rak, Country Manager Trusted Shops w Polsce: „Polski rynek e-commerce bardzo dynami...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy