Już jest - nowa wersja aplikacji “Ucz się języka hiszpańskiego”

Aktualności
Tweeba Aplikacje Mobilne stworzyła nową wersję popularnej aplikacji edukacyjnej “Ucz się języka hiszpańskiego”. Jest ona do pobrania za darmo w markecie Google Play (na urządzenia Android).

Tweeba Aplikacje Mobilne stworzyła nową wersję popularnej aplikacji edukacyjnej “Ucz się języka hiszpańskiego”. Jest ona do pobrania za darmo w markecie Google Play (na urządzenia Android).

POLECAMY


Nowa wersja zawiera kilka ciekawych rozwiązań, które uczynią naukę języka jeszcze przyjemniejszą.

- Przede wszystkim oparliśmy ją o Material Design, czyli nowe wytyczne Google w zakresie projektowania aplikacji na Android. Nowa wersja jest więc bardziej funkcjonalna i lepiej współpracuje z najnowszymi urządzeniami Android - mówi Grzegorz Pękała z Tweeba. - Oczywiście ulepszeń jest więcej, wiele z nich powstało w odpowiedzi na uwagi użytkowników, którzy są najlepszymi recenzentami naszych aplikacji. Zawsze bierzemy ich opinie pod uwagę i na bieżąco poprawiamy nasze produkty. To oni najlepiej wiedzą, co się sprawdza, a co nie, oraz czego potrzebują.


Nowa aplikacja spodoba się obecnym użytkownikom, a nowych przekona do nauki języka hiszpańskiego, która może być łatwa i nie wymaga godzin spędzonych przy książkach. Aplikacja w nowej wersji to zmieniony interfejs, bardziej przyjazny i intuicyjny, który ma odpowiadać mobilnemu charakterowi aplikacji - dzięki temu, że jest ona dostępna również offline, użytkownicy w dowolnym momencie mają dostęp do takich funkcji, jak:


- słówka i zwroty w języku hiszpańskim (fiszki hiszpańskie)

- gramatyka hiszpańska i odmiana czasowników

- testy z języka hiszpańskiego

- hiszpański słownik, tablice i ściąga z najważniejszymi tematami

- statystyki poznanych słówek oraz opcja powrotu do miejsca przerwania nauki

- rozbudowana pomoc

- moje słówka (trwają testy tej nowej opcji)


“Ucz się języka hiszpańskiego” to kompletny kurs językowy od podstaw. Nowe materiały edukacyjne obejmują różnorodny poziom bieg...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy