Dołącz do czytelników
Brak wyników

JUST ask - kto pyta, nie błądzi!

Artykuł | 29 maja 2015 |
0 385
Pytaj | Opiniuj | PolecajTo trzy główne zasady portalu JUST ask. Skierowane są do każdego użytkownika, który pragnie w internecie odnaleźć prawdziwą opinię na temat interesującego produktu czy usługi, a nie wygenerowanej przez internetowe trolle czy korporacje zmierzające do podbijania produktów własnej marki. Tutaj uzyskasz informację od swoich znajomych, znajomych Twoich znajomych i ich znajomych. Spora grupa, prawda? Z każdą osobą z tego grona będzie można się skontaktować osobiście. Zależy nam również na polecaniu wyłącznie dobrych produktów i promowaniu uczciwych producentów czy rzetelnych usługodawców.Kto, co i jak?Marcin Maroszek i Krzysztof Chaładyn – są pasjonatami nowoczesnych technologii, zawodowo związani z IT i e-commerce. Marcin stoi na czele działu marketingu w spółce Emapa, gdzie odpowiada za budowanie i realizację strategii oraz zarządzanie projektami informatycznymi. Krzysztof odpowiada, również w Emapa, za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami B2B. To w ich głowach narodził się pomysł nowego start-upu, łączącego ideę serwisu opinii z gwarancją wiarygodności, czyli JUST ask.
Pytaj | Opiniuj | Polecaj
To trzy główne zasady portalu JUST ask. Skierowane są do każdego użytkownika, który pragnie w internecie odnaleźć prawdziwą opinię na temat interesującego produktu czy usługi, a nie wygenerowanej przez internetowe trolle czy korporacje zmierzające do podbijania produktów własnej marki. Tutaj uzyskasz informację od swoich znajomych, znajomych Twoich znajomych i ich znajomych. Spora grupa, prawda? Z każdą osobą z tego grona będzie można się skontaktować osobiście. Zależy nam również na polecaniu wyłącznie dobrych produktów i promowaniu uczciwych producentów czy rzetelnych usługodawców.

Kto, co i jak?
Marcin Maroszek i Krzysztof Chaładyn – są pasjonatami nowoczesnych technologii, zawodowo związani z IT i
e-commerce. Marcin stoi na czele działu marketingu w spółce Emapa, gdzie odpowiada za budowanie i realizację strategii oraz zarządzanie projektami informatycznymi. Krzysztof odpowiada, również w Emapa, za nawiązywanie
i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami B2B. To w ich głowach narodził się pomysł nowego start-upu, łączącego ideę serwisu opinii z gwarancją wiarygodności, czyli JUST ask.


POLECAMY

Od początku maja możecie korzystać z portalu – czytać wiarygodne opinie, publikować „Apele”,czyli prośby
o polecenie oraz dodawać do „Listy Życzeń” poszukiwane produkty. Dzięki temu użytkownicy JUST ask nie muszą już spędzać długich godzin...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy