Joanna Kazak Partnerem Zarządzającym Mindshare Polska

Aktualności
Joanna Kazak – dotychczas Partner, Exchange, Członek Zarządu Mindshare Polska – objęła nowo utworzone stanowisko w strukturach domu mediowego. Razem z Adrianem Kaweckim, Prezesem Zarządu, będzie koordynowała rozwój firmy na polskim rynku.

Joanna Kazak – dotychczas Partner, Exchange, Członek Zarządu Mindshare Polska – objęła nowo utworzone stanowisko w strukturach domu mediowego. Razem z Adrianem Kaweckim, Prezesem Zarządu, będzie koordynowała rozwój firmy na polskim rynku.

POLECAMY

Na nowo utworzonym stanowisku Joanna Kazak będzie współodpowiedzialna za wyznaczanie kierunku rozwoju Mindshare Polska, zarówno w obszarze strategicznym, jak i operacyjnym, a w szczególności za: ustalanie i realizację celów budżetowych, wyznaczanie nowych kierunków inwestycyjnych, rozwój technologiczny, badawczy i produktowy. Joanna Kazak reprezentuje również Zarząd Mindshare w kontaktach z kluczowymi Klientami firmy. Odpowiada także za trading oraz koordynację polityki personalnej i szkoleniowej domu mediowego.

– Objęcie przez Joannę Kazak stanowiska Partnera Zarządzającego Mindshare to naturalny krok w jej rozwoju zawodowym i w rozwoju naszej firmy. Aśka jest doświadczonym doradcą strategicznym, który doskonale zna rynek i w pełni rozumie potrzeby naszych Klientów, a także potrafi być o krok przed nadchodzącymi zmianami rynkowymi. Zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę i bez wyjątku realizuje zamierzone cele. Jestem pewien, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Wspólnie nadamy Mindshare jeszcze większe tempo rozwoju. Serdecznie gratuluję Aśce awansu, a prywatnie ogromnie się cieszę, że już od 11 lat mam przyjemność z nią współpracować – powiedział Adrian Kawecki, Prezes Zarządu Mindshare Polska.

Z branżą mediową Joanna Kazak związana jest od 2002 roku. Do Mindshare dołączyła w 2005 roku, gdzie przez pierwsze lata zarządzała jednym z zespołów klienckich oraz prowadziła szkolenia z zakresu rynku mediów w Polsce, a także planowania i realizacji kampanii mediowych. W 2009 roku zbudowała pion Exchange – zespół ekspertów z dziedziny planowania, optymalizacji, negocjacji i zakupu mediów. Pion ten współpracuje z GroupM Trading w zakresie negocjowania warunków współpracy ze wszystkimi partnerami mediowymi dla Klientów Mindshare, a także wspiera zespoły klienckie w zakresie tworzenia najbardziej efektywnych rozwiązań mediowych oraz optymalizacji zakupu na etapie ich realizacji.

Z początkiem 2014 roku Joanna Kazak dołączyła do Zarządu Mindshare Polska. Funkcję...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy