Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

27 października 2017

Jaki jest Twój zawód przyszłości? Dowiesz się już 7 listopada w BUW-ie

0 386
Spotkanie „Poznaj swój zawód przyszłości”, które odbędzie się 7 listopada w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie, skierowane jest do studentów oraz uczniówszkół średnich. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać serii prelekcji na temat przyszłości rynku pracy i samorozwoju, skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym oraz porozmawiać z przedstawicielami „zawodów przyszłości”.

Wydarzenie odbywa się w ramach programu Start do Kariery realizowanego przez Gumtree.pl. Kampania ma na celu pomoc młodym ludziom w bezproblemowym wejściu na rynek pracy. Tegoroczna, czwarta edycja, realizowana jest pod hasłem „Przyszłość Rynku Pracy”.

POLECAMY

 – Wydarzenie „Poznaj swój zawód przyszłości” kierujemy do młodych ludzi, aby pomóc im w odnalezieniu własnej ścieżki kariery oraz uświadomić, jakie zmiany zachodzą na rynku pracy, w związku z rozwojem nowych technologii– mówi Katarzyna Merska, Koordynator ds. Komunikacji Gumtree.pl – Naszym celem jest dotarcie do młodych ludzi, przed którymi stoją ważne wybory edukacyjne i zawodowe. Chcemy pomóc im znaleźć kierunek, który zapewni im satysfakcjonującą pracę w przyszłości.

Podczas spotkania „Poznaj swój zawód przyszłości”uczestnicy będą mogli odwiedzić dwie strefy, które będą otwarte przez cały czas trwania wydarzenia:

Strefa konsultacji, gdziebędzie można porozmawiać z profesjonalistami HR i doradcami zawodowymi na temat odpowiedniej drogi zawodowej, skonsultować swoje CV oraz uzyskać porady związane z szukaniem pracy.

Strefa rozwoju, w której młodzież będzie miała okazję porozmawiać z przedstawicielami z różnych firm i instytucji o kompetencjach, jakie wartorozwijać, aby odnaleźć się na rynku pracy przyszłości, w nowopowstającychzawodach, a także, jakich cech poszukują przedstawiciel...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy