Jak ułatwić świąteczne zakupy własnym konsumentom

Aktualności
· Zbliżamy się do największego sezonu zakupowego w tym roku. Nie ma więc lepszego momentu na uświadomienie sobie, co tak naprawdę wpływa na istniejących i potencjalnych konsumentów podczas zakupów. · PayPal przedstawia cztery najważniejsze obszary, na których powinni skupić się sprzedawcy, chcąc zapewnić swoim konsumentom wygodne, intuicyjne doświadczenie zakupowe – w efekcie zwiększając wskaźniki konwersji  i utrzymania klientów. · Dzięki partnerstwu z Shopify, PayPal zapewnia dodatkowe 20% zniżki dla sklepów, które chcą osiągnąć najlepsze rezultaty online.

· Zbliżamy się do największego sezonu zakupowego w tym roku. Nie ma więc lepszego momentu na uświadomienie sobie, co tak naprawdę wpływa na istniejących i potencjalnych konsumentów podczas zakupów.
· PayPal przedstawia cztery najważniejsze obszary, na których powinni skupić się sprzedawcy, chcąc zapewnić swoim konsumentom wygodne, intuicyjne doświadczenie zakupowe – w efekcie zwiększając wskaźniki konwersji 
i utrzymania klientów.
· Dzięki partnerstwu z Shopify, PayPal zapewnia dodatkowe 20% zniżki dla sklepów, które chcą osiągnąć najlepsze rezultaty online.

POLECAMY

Jeśli wziąć pod uwagę globalne dane z analogicznego okresu w zeszłym roku, to najlepszy czas na „wygładzenie” doświadczenia zakupowego w skl...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy