Jak internauci typują zwycięzcę wyborów prezydenckich?

Aktualności
Już 10 maja pierwsza tura wyborów prezydenckich. SentiOne postanowiło sprawdzić o kim internauci wypowiadają się najczęściej. Który z jedenastu kandydatów wzbudza największe emocje od początku roku?

Już 10 maja pierwsza tura wyborów prezydenckich. SentiOne postanowiło sprawdzić o kim internauci wypowiadają się najczęściej. Który z jedenastu kandydatów wzbudza największe emocje od początku roku?

POLECAMY

Ponieważ nie da się zamknąć tak dynamicznie zmieniających się danych w jednym raporcie, wyniki aktualizujące się w czasie rzeczywistym, można obserwować na www.ktowygrawybory.pl. Gdzie internauci wypowiadają się o wyborach prezydenckich? O którym z kandydatów mówią najlepiej, a o którym najczęściej? SentiOne zadbało, aby takie informacje można było, aż do wyborów śledzić w jednym miejscu. Liczba wypowiedzi na temat wszystkich kandydatów oraz wykresy aktualizują się co 10 minut, dzięki czemu można na bieżąco obserwować zmieniające się tendencje i preferencje wyborców. Ponadto na www.ktowygrawybory.pl znaleźć można informacje jaka jest liczba wzmianek w sieci na temat wyborów prezydenckich w podziale na źródła. Wszystkie  prezentowane dane  dotyczą okresu od 1 stycznia 2015.

Kampanie polityczne, tak jak wszystkie istotne wydarzenia polityczne i społeczne, są szeroko omawiane w sieci. Internet pozwala każdemu obywatelowi na swobodne wyrażenie swojej opinii. Nic więc dziwnego, że komitety wyborcze wykazują bardzo dużą aktywność online. Sztaby prowadzą dynamiczną komunikację na portalach społecznościowych, a także na blogach kandydatów i forach dyskusyjnych. Kandydaci udzielają wywiadów vlogerom, publikują na instagramie zdjęcia ze swych podróży i komentują tweety internautów.
W odpowiedzi użytkownicy sieci komentują wszystko co związane z działan...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy