Jak być biznes-mamą na Śląsku? Akademia ŁadneBebe w katowickim Idea Hub

Aktualności
Bycie mamą to nie lada sztuka i poświęcenie. Mamy nieraz obawiają się, że macierzyństwo może przeszkodzić im w karierze zawodowej oraz pozbawić niezależności finansowej. O tym, że macierzyństwo to nie przeszkoda, a szansa już 14 września w katowickim Idea Hub opowie Marta Nendza, biznes-mama w pełnym tego słowa znaczeniu. Zapraszamy obecne, jak i przyszłe mamy do Akademii ŁadneBebe.

Wraz z ciążą w głowie niejednej kobiety pojawiają się rozterki dotyczące samorozwoju, dalszej kariery i niezależności. Warto jednak odebrać ten stan jako szansę, motor napędowy do zmian, a nawet do otwarcia własnego biznesu! Według raportu Global Entrepreneurship Monitor 2012, aż 3,9% kobiet zakłada własny biznes z powodu szansy, którą dla siebie widzi, a tylko 2,1% z powodu konieczności. Już w czwartek będziecie mogły poznać Martę Nendzę, właścicielkę katowickiego sklepu z kreatywnymi zabawkami „Noski Noski”, która wykorzystała wspomnianą szansę i odniosła sukces. Jeśli macie pomysł na biznes – przyjdźcie na spotkanie Akademii ŁadneBebe. Podczas wydarzenia prelegentka podzieli się ze śląskimi mamami swoim doświadczeniem w zakładaniu biznesu oraz prowadzeniu sklepu, opowie o sztuce wyboru i selekcji oraz o tym, jak łączy sferę prywatną z zawodową.

POLECAMY

Marta Nendza to jedna z najbardziej uśmiechniętych i energicznych mam na Śląsku. Testuje, sprawdza,  opowiada o zaletach oraz wadach pomysłowych zabawek dla dzieci. Właścicielka butiku kreatywnego dla dzieci „Noski Noski” z chęcią dzieli się...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy