Iwona Kubicz w jury Stevie International Business Awards 2017

Aktualności
Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication oraz wieloletni ekspert z zakresu Corporate PR i zarządzania kryzysowego, dołączyła do jury międzynarodowego konkursu Stevie International Business Awards. W tegorocznej edycji konkursu będzie oceniała projekty w kategorii public relations.

Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication oraz wieloletni ekspert z zakresu Corporate PR
i zarządzania kryzysowego, dołączyła do jury międzynarodowego konkursu Stevie International Business Awards. W tegorocznej edycji konkursu będzie oceniała projekty w kategorii public relations.

POLECAMY

 

Stevie Awards to jeden z pierwszych i najbardziej prestiżowych światowych konkursów biznesowych. Nagrody te są przyznawane firmom i ludziom biznesu z całego świata od ponad 16 lat. Tak bardzo ceniona statuetka ma być zwieńczeniem osiągnięć spółek i przedsiębiorców na arenie międzynarodowej. Wyniki tegorocznej edycji konkursu zostaną ogłoszone już  10 sierpnia br., a statuetki Stevie zostaną wręczone zwycięzcom podczas uroczystej Gali w Barcelonie 21 października 2017 roku.

Obecnie Nagrody Stevie przyznawane są w siedmiu programach: International Business Awards, Asia-Pacific Stevie Awards, German Stevie Awards, American Business Awards, Stevie Awards for Women in Business 2014,  Stevie Awards for Sales & Customer Service oraz  Stevie Awards for Great Employers. Każdego roku kapituła konkursu we wszystkich kategoriach otrzymuje ponad 10,000 zgłoszeń z ponad 60 krajów.

W konkursie International Business Awards Iwona Kubicz oceni prace w kategorii public relations. To już trzecia edycja w ramach programu Stevie, w której prezes Procontent Communication zasiada w Jury międzynarodowego konkursu. Do tej pory Iwona Kubicz została nagrodzona statuetką Stevie For Women In Business, a jej agencja przez ostatnie lata zdobyła kilka statuetek StevieAwards za prowadzone projekty komunikacyjne. .

„To dla mnie ogromne wyróżnienie, że mogę oceniać pracę największych zespołów PR z całego świata. Jednocześnie to także wielkie wyzwanie, by cały czas podążać za trendami w rozwoju naszej branży i godnie reprezentować nasz kraj, oceniając projekty innych specjalistów PR. Branża public relations znacząco się zmienia pod wpływem nowych technologii: Big Data, Internetu rzeczy, a także coraz bardziej dostępnych i powszechnie wykorzystywanych narzędzi wideo.  Dlatego, aby  być dobrym sędzią w konkursie PR, ważna jest znajomość tych zagadnień oraz doświadczenie w praktycznym ich zastosowaniu.

Z pewnością oceniając kampanie będę zwracała uwagę na ich innowacyjność. Drugim ważnym elementem, na który będę kładła nacisk to kreatywność pomysłów i dostarczanie angażującego contentu. Ostatnim elementem, o którym dziś coraz mniej się mówi w kontekście działań PR,  a jest on chyba fundamentem wszelkich działań wizerunkowych,  jest świetna i dopracowana strategia.”  – mówi Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication.

Tegoroczne statuetki zostaną wręczone zwycięzcom podczas gali finałowej. Więcej informacji na temat Stevie Awards można przeczytać na stronie: www.stevieawards.com.

 

O Procontent Commmunication

Procon...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy