Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

4 kwietnia 2018

Intersport nowym klientem agencji Novem

0 615
W marcu agencja Novem rozpoczęła współpracę z marką Intersport, największą na świecie organizacją zajmującą się sprzedażą artykułów sportowych.

Celem działań Novem jest budowa zsynchronizowanej komunikacji omnichannel. Dzięki strategicznie przemyślanej optymalizacji kampanii, oferta w sklepach stacjonarnych i kanałach online jest komplementarna, odpowiadając tym samym na potrzeby dzisiejszego klienta.

POLECAMY

Do zadań Novem należy pozyskanie jakościowego ruchu na polskiej stronie e-commerce, budowa zasięgu wśród grupy docelowej klienta i wzmocnienie świadomości marki Intersport. W zakresie współpracy znajduje się prowadzenie płatnych kampanii na Facebooku (w tym remarketingu dynamicznego), realizacja kampanii mailingowych i zakup reklam display w programmatic buying. Agencja Novem odpowiedzialna jest za tworzenie kreacji do wszystkich wymienionych kanałów.

Zgodnie ze strategią sprzedażową Intersport, akcje, za których promocję online odpowiada Novem, prowadzone są także w stacjonarnych sklepach marki. Aktualnie toczące się akcje obejmują k...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy