InSee współpracuje z HyperWallet

Aktualności
Polska firma została regionalnym Partnerem światowego lidera w dystrybucji prowizji w branży MLM.

Polska firma została regionalnym Partnerem światowego lidera w dystrybucji prowizji w branży MLM.

POLECAMY

Firma InSee zostając Partnerem HyperWallet od tego momentu poszerza portfolio dotychczas oferowanych usług o wirtualny portfel, który jest skierowany do firm i marek działających międzynarodowo lub planujących ekspansję na inne rynki, jednocześnie poszukujących innowacyjnego rozwiązania pozwalającego na efektywną dystrybucję naliczanych prowizji.

- Kontakt z HyperWallet nastąpił dzięki naszej dotychczasowej współpracy z jednym z obecnych Klientów. Przedstawiciele HyperWallet zainteresowali się realizowanymi przez nas projektami dla sektora MLM. Połączenie naszych kompetencji w zakresie wsparcia firm z branży oraz know how światowego lidera w zakresie dystrybucji prowizji skutkował podpisaną przez nas umową o długoletniej współpracy – podkreśla Tomasz Kopera, Wiceprezes Zarządu InSee. – Tym samym nasza firma została pierwszym i jedynym jak na razie Partnerem HyperWallet w Polsce – dodaje.

Obecni i potencjalni klienci firmy InSee reprezentujący branże MLM zaczynają się rozrastać nie tylko w skali ogólnopolskiej, ale również inwestując w pojawienie się na nowych rynkach. Dla przypomnienia - dotychczasowe szacunki firmy InSee wskazywały, że poziom wzrostu obrotów tego sektora osiągnie w samym 2014 r. wysoki poziom między 10 a 12%. Istotnym czynnikiem sprzyjającym rozwojowi sektora MLM w Polsce jest inwestycja w najnowsze technologie, wspierające działalność przedsiębiorstw. Tym samym firmy stają przed wyzwaniem dotyczącym efektywnego rozliczania prowizji dla partnerów zaangażowanych w dystryb...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy