Innowacyjne możliwości nowych modeli projektorów instalacyjnych NEC z serii PA

Aktualności
Kompaktowe rozwiązanie projekcyjne do dużych obiektów oferuje obsługę Ultra HD, szerszą przestrzeń barwną, skalowanie i redukcję szumu.

Kompaktowe rozwiązanie projekcyjne do dużych obiektów oferuje obsługę Ultra HD, szerszą przestrzeń barwną, skalowanie i redukcję szumu.

POLECAMY

NEC Display Solutions wprowadza na rynek pięć nowych modeli projektorów LCD z profesjonalnej serii PA o rozdzielczościach XGA, WXGA oraz WUXGA. Projektory oferują wiele usprawnień w zakresie jasności i kontrastu, konwersję przestrzeni barwnej, HDR, bogaty wybór złączy i długą żywotność.

Kompaktowe projektory instalacyjne z serii PA są idealne do zastosowań wymagających dużego, jasnego obrazu w doskonałej jakości. Nowe modele dysponują najnowszą wersją unikalnego układu skalującego NEC. Ten zintegrowany procesor obrazu może jednocześnie kontrolować wejście 4K/60p i udostępniać sygnał wyjściowy do projektorów połączonych w pętlę sygnałową. Układ odzwierciedla olbrzymi skok w technologii przetwarzania obrazu, oferując najwyższą wydajność redukcji szumów, usuwania przeplotu, skalowania i przetwarzania koloru w pełnych 10 bitach.

Nowością jest też konwersja przestrzeni barwnej zRec2020 do Rec709, jak również technologia HDR10 i obsługa 3D. Te możliwości są dodatkowo wspierane przez szeroki wybór złączy wejściowych i wyjściowych, włącznie z HDMI i HDBaseT-Out. Bezproblemową instalację i zdalną zmianę ustawień zapewniają: elektryczny zoom, ostrość i przesunięcie, a także swoboda pochylania i możliwość pracy w trybie pionowym. Przetwarzanie ostrości obrazu zostało wzbogacone dzięki implementacji czwartej generacji silnika NEC Sweetvision®.

“Najnowsze udoskonalenia w uznanej serii projektorów PA bazują na naszym sukcesie w zapewnianiu jasnej i wyraźnej projekcji przy jednoczesnym dostarczaniu najnowszych technologii w zakresie rozdzielczości i przetwarzania obrazu.” – powiedział Gerd Kaiser, Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe. – „Najnowsza odsłona serii to także dłuższa żywotność, zarówno lampy, jak i filtra. W profesjonalnych środowiskach, takich jak edukacja, muzea, biura i handel, ma to kluczowe znaczenie.”

Publiczna i profesjonalna projekcja jest wzbogacona o wsparcie najnowszych standardów ochrony praw autorskich. Umożliwia to odtwarzanie kontentu UHD Blu-Ray i 4K poprzez interfejs HDMI i bezpośrednie zarządzanie zgodnością z prawami autorskimi.

Pięć nowych projektorów z serii PA zapewnia wysoką wydajność i doskonałą jakość obrazu w profesjonalnych zastosowaniach. Urządzenia oferują współczynnik kontrastu do 10 000:1 oraz obszerny zestaw funkcji, wśród których warto wymienić szeroki zakres ustawień geometrii pozwalający na projekcję na zakrzywionych i nieregularnych powierzchniach, swobodę instalacji, projekcję wieloekranową, pic...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy