Informacja prasowa - about ad i innowacje dla Volkswagen Poznań

Aktualności
About ad i innowacje dla Volkswagen Poznań Poznańska agencja reklamowa zajęła się kompleksową obsługą konkursu Be The Best. About ad kontynuuje tym samym owocną współpracę z jednym z liderów branży motoryzacyjnej w Polsce, firmą Volkswagen Poznań.

About ad i innowacje dla Volkswagen Poznań

POLECAMY

Poznańska agencja reklamowa zajęła się kompleksową obsługą konkursu Be The Best. About ad kontynuuje tym samym owocną współpracę z jednym z liderów branży motoryzacyjnej w Polsce, firmą Volkswagen Poznań.

Konkurs Be The Best 2014 to już trzecia edycja akcji organizowanej od 2012 roku, mającej na celu wspieranie innowacyjnych rozwiązań. Volkswagen Poznań stawia na świeże spojrzenie studentów oraz oferuje im szansę dokonania przełomowych odkryć na polu nauki i techniki.


Agencja reklamowa about ad oferuje swym Klientom szeroki wybór usług w zakresie strategii, kreacji, a także produkcji. W ramach przygotowania koncepcji komunikacyjnej tego przedsięwzięcia zajęła się stworzeniem szeregu rozwiązań, które ostatecznie zyskały uznanie Klienta i są obecnie wdrażane bądź już zostały zrealizowane.Do zadań fir...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy