Dołącz do czytelników
Brak wyników

Infinity Media z kampanią TV dla Brubeck

Artykuł | 14 grudnia 2016 |
0 404
Dom mediowy Infinity Media realizuje kampanię telewizyjną dla producenta odzieży termoaktywnej Brubeck. Działania reklamowe rozpoczęły się 23 listopada i potrwają do 21 grudnia.

Dom mediowy Infinity Media realizuje kampanię telewizyjną dla producenta odzieży termoaktywnej Brubeck. Działania reklamowe rozpoczęły się 23 listopada i potrwają do 21 grudnia.

POLECAMY

Tegoroczna kampania sponsorska jest sygnowana osobą Tomasza Sikory, wielokrotnego mistrza w biegach biathlonowych, a od 2015 roku trenera reprezentacji Polski w dwuboju zimowym. Komunikacja skierowana jest do młodych mieszkańców Polski, głównie dużych miast, a przede wszystkim aktywnych sportowo.

Ośmiosekundowy billboard sponsorski z Tomaszem Sikorą jest emitowany w zasięgowych stacjach ogólnopolskich takich jak TVN, TVP, czy Polsat. Spot jest nadawany przy głównych serwisach sportowych (TVN, TVP), prognozie pogody (TVP), pasmach filmowych (Polsat) oraz przy wybranych konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Są to programy, które gromadzą najwyższą widownię z grupy docelowej.

Pierwszy, listopadowy etap kampanii telewizyjnej objął swoim zasięgiem ponad 5 mln osób z planowanej grupy odbiorców. Grudniowy etap stanowi kontynuację działań rozpoczętych w listopadzie. Billboardy sponsorskie Brubeck będą emitowane przy wybranych pozycjach filmowych na Polsacie, przy prognozie pogody i wybranych konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kampania wsparta jest promocją w prasie, internecie oraz w social media. Działania na portalach społecznościowych będą kontynuowana do końca lutego.

Kampania została zaplanowana przez dom mediowy I...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy