Dołącz do czytelników
Brak wyników

indaHash wprowadza "Videoseed"- możliwość dystrybucji wideo na profilach setek influencerów jednocześnie

Artykuł | 9 marca 2017 |
0 374
 

 

POLECAMY

indaHash, międzynarodowa platforma automatyzująca współpracę z influencerami, wprowadza “VideoSeed” – możliwość dystrybucji materiału wideo na profilach setek najbardziej angażujących użytkowników w mediach społecznościowych. Przeprowadzone kampanie na Facebooku, Instagramie i Snapchacie rozliczane są w modelu CPV. Pierwsza kampania wygenerowała 238 razy większy wskaźnik zaangażowania od wideo opublikowanego na fanpage’u marki. To zupełnie nowe podejście do dystrybucji treści wideo w mediach społecznościowych.

 

“VideoSeed”, narzędzie wprowadzone przez indaHash, to zupełnie nowe podejście do wideo seedingu. Wideo nie jest wyświetlane jako reklama, ani publikowane przez algorytm, ale przez realnych użytkowników na ich profilach w mediach społecznościowych. Globalne dotarcie (ponad 400 milionów potencjalnych impresji) platformy indaHash pozwala ponadto na realizację kampanii zarówno na wielu platformach, jak i wielu rynkach jednocześnie. Kampanie mogą być planowane, moderowane i raportowane z dowolnego miejsca na świecie. Całość rozliczana jest w prostym modelu CPV (cost per view) lub CPE (cost per engagement).

 

Z raportu “Consumer Trust…” wynika, że treści reklamowe publikowane przez influencerów i innych użytkowników mediów społecznościowych cieszą się siedmiokrotnie większym zaufaniem odbiorców, a wskaźnik zaangażowania (liczba interakcji podzielona przez zasięg) osiąga nawet 74%. Rozwiązanie indaHash potwierdza te wyniki. Podczas pierwszej kampanii przeprowadzonej przy współpracy z marką Actimel, to samo wideo zostało opublikowane na fanpage’u marki oraz przez kilkudziesięciu średniej wielkości influencerów na ich profilach na Instagramie i Facebooku. Posty opublikowane w kampanii indaHash wygenerowały średnio 238 razy większe zaangażowanie wśród followersów niż wideo opublikowane na fanpage’u marki – 0,23% vs 54.7%.

 

Wzrost popularności wideo content marketingu w ubiegłym roku spowodował, że spośród wszystkich treści wideo oglądanych w Internecie ⅓ stanowi obecnie branded content. W efekcie mikro-wideo stało się jedną z największych i najbardziej popularnych form marketingu – mówi Barbara Sołtysińska, współzałożycielka indaHash. Ze wszystkich możliwych “mediów” najwięcej...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy