Ile wydajesz w internecie marketerze? Rusza ogólnopolskie badanie WhitePress i Magazyn Online Marketing

Aktualności
W czasach cyfrowej rewolucji liczy się przede wszystkim widoczność marki w sieci. Razem z Whitepress postanowiliśmy zatem sprawdzić, na co wydają w internecie najwięcej pieniędzy polscy marketerzy i jak wygląda polski krajobraz e-marketingowy.

Rosnące znaczenie video marketingu, zwiększenie nakładów na inbound marketing, dbanie o SEO przy wciąż zmieniających się algorytmach wyszukiwarek, kampanie w mediach społecznościowych – wszystko to sprawia, że ciężar komunikacji z każdym rokiem bardziej przesuwa się w kierunku działań on-line. Ma to niewątpliwie swoje odzwierciedlenie w budżetach marketingowych.

POLECAMY

„Co roku powstaje wiele badań dotyczących reklamy i marketingu. Powstają też raporty dotyczące zasięgów poszczególnych mediów internetowych. Jednak sfera działań marketingowych on-line jest owiana tajemnicą. Nie wiadomo jednak które platformy i formaty reklamowe cieszą się największym powodzeniem. Ile firmy wydają na reklamę w internecie? Ile pieniędzy idzie w social media a ile do influencerów? Przyszedł czas, żeby powiedzieć „sprawdzam” – komentuje Paweł Strykowski, CEO WhitePress.

Badanie potrwa do 24 października. Zrealizowane zostanie za pomocą ankiety internetowej dystrybuowanej wśród osób odpowiedzialnych za prowadzenie działań marketingowych w polskich firmach, dostęp...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy