Idealny prezent na Walentynki w prawdziwie amerykańskim stylu!

Aktualności
Idealny prezent na Walentynki w prawdziwie amerykańskim stylu!
Idealny prezent na Walentynki w prawdziwie amerykańskim stylu!

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami i część z nas już zaczęła poszukiwania idealnego prezentu, którym okażemy naszą miłość tej wyjątkowej osobie. Sklepy lokalne w swojej ofercie posiadają zwykle tradycyjny asortyment: czekoladki, poduszki w kształcie serca, misie oraz perfumy – to jednak zwykle nie wystarcza do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. Znalezienie prezentu, który jest wyjątkowy i odpowiada gustom ukochanej  osoby, może nie być łatwe. Nadchodzące święto zakochanych to świetna okazja, aby sprawdzić ofertę sprzedawców z USA – kraju, z którego wywodzi się to święto. Będziesz zaskoczony, jak wiele unikatowych produktów będziesz mógł tam znaleźć! 

W dobie internetu coraz więcej Polaków zaczyna darzyć zaufaniem zagraniczne e-sklepy i przekonuje się do zakupów za granicą. W ostatnich latach Stany Zjednoczone stały się jednym 
z najbardziej pożądanych miejsc, gdy myślimy o zakupach transgranicznych. Badanie przeprowadzone przy współpracy IPSOS i PayPal wskazuje, że największy wzrost transgranicznej sprzedaży online przypada na Boże Narodzenie (wzrost sprzedaży o 39%), sezonowe wyprzedaże (32%) oraz właśnie Walentynki (10%). Polacy kupujący za granicą podkreślają, że inne rynki oferują lepsze ceny (73% respondentów mówi, że jest to główny powód zakupów transgranicznych) lub dostęp do produktów niedostępnych w ich kraju (55%).

Wielu klientów potwierdza, że walentynkowa oferta amerykańskich e-sklepów jest najszersza na świecie. Niestety czasami decydując się na zakup produktów z USA możemy napotkać pewne trudności – wiele sklepów wymaga podania amerykańskiego adresu dostawy, ale dzięki usługom firm takich jak USAddress.com możesz zamówić wszystko, co tylko znajdziesz w sklepach online z USA. Po zarejestrowaniu się na USAddress.com, dostaniesz amerykański adres domowy, który możesz używać we wszystkich sklepach internetowych w USA. To sprawia, że miliony produktów stają się dostępne na wyciągnięcie ręki! Twoje zamówienie zostanie wysłane do centrum logistycznego na indywidualny USAddress, po czym będzie przesłane bezpośrednio do Twojego domu. To naprawdę proste! Rejestracja jest łatwa i co ważne – bezpłatna, płacisz jedynie za samo przesłanie przesyłki do domu. 
Sprzedawcy prześcigają się w pomysłach, jak pozyskać kolejnych klientów. Jak więc nie zwariować i co najważniejsze znaleźć idealny prezent, który zostanie doceniony przez drugą połówkę? Sprawdź wskazówki przygotowane przez USAddress, a Walentynkowe polowanie na wyjątkowy prezent stanie się łatwe i przyjemne! 

Sprawdź i porównaj ofertę sklepów internetowych
Zazwyczaj produkty sprzedawane w sklepach online mają korzystniejszą cenę, niż ich odpowiedniki w sklepach stacjonarnych. Ze względu na rosnącą konkurencję pomiędzy sklepami internetowymi, sprzedawcy muszą przykuć uwagę klientów i odpowiednie zachęcić ich do wybrania swojego sklepu – starają się, więc skusić ich lepszymi cenami i oferowanymi zniżkami. Przed dokonaniem zakupu, porównaj oferty sklepów i wybierz ten, który ma najbardziej opłacalną ofertę.

Sprawdź ofertę walentynkowych ekspertów
Znalezienie unikatowego podarunku na Walentynki nie jest łatwe, ponieważ wiele krajowych sklepów oferuje podobne produkty. Kupując w sklepach zagranicznych nie ryzykujesz, że ukochana osoba posiada już podobny przedmiot. Różnorodność oferty sklepów z USA może cię zaskoczyć. Amerykańscy sprzedawcy są ekspertami w kwestii Walentynek i mają największe doświadczenie w dostarczaniu prezentów dla najbardziej wymagających klientów. Postaw na ekstrawagancję i kup prezent, który zostanie zapamiętany dzięki swojej oryginalności!

Kupuj produkty od rdzennych rzemieślników
Jeśli chcesz zaimponować swojej...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy