Dołącz do czytelników
Brak wyników

Grupa OAN uruchamia sieć reklamy video -video.ad!

Artykuł | 6 października 2016 |
0 420
video.ad został stworzony w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek reklamy wideo w Polsce, którego konsumpcja wynosi już około 30% czasu spędzanego w Internecie.

video.ad został stworzony w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek reklamy wideo w Polsce, którego konsumpcja wynosi już około 30% czasu spędzanego w Internecie.

POLECAMY

Głównym jego celem jest realizacja kampanii reklamowych bazujących na treściach video emitowanych na powierzchniach wydawców posiadających content wideo. Aktualny zasięg sieci wynosi ponad 300 witryn, natomiast potencjał emisyjny to 50 mln PV.

Stworzyliśmy dla naszych klientów możliwość realizacji kampanii zarówno w wyselekcjonowanych przez nas pakietach tematycznych, jak i w modelu RON. Dostępne formaty reklamowe podzielone zostały ze względu na modele emisji – in-stream  video ( pre-roll, mid-roll i post-roll)  oraz outstream ( in-text video, mobile video, buble video). Technologią, którą wykorzystujemy do emisji kampanii reklamowych jest adserver Smart oraz AdOcean.

Naszym wydawcom proponujemy dedykowany player video, dzięki któremu mają możliwość podłączenia się do sieci reklamowej i emitowania reklamy.

„Uporządkowaliśmy nasze portfolio produktów video i udostępniamy naszym klientom szereg narzędzi pozwalających...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy