Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

8 sierpnia 2017

Grupa Efigence dla Emirates NBD

0 397
Artegence (GrupaEfigence)wspiera Emirates NBD – największą grupę bankową na Bliskim Wschodzie, lidera digitalizacji i innowacji w regionie – w tworzeniu nowoczesnej bankowości elektronicznej. Agencja odpowiadała za zaprojektowanie nowego interfejsu i userexperience na najwyższym poziomie.

W ramach współpracy przy tworzeniu platformy bankowości elektronicznej nowej generacji agencjaodpowiadała za projektarchitektury informacji i nowy graficzny interfejszapewniające lepszedoświadczenia użytkowników z bankiem orazwspierała wdrażanie technologii front-end. Nowo uruchomiona platforma Emirates NBD pozwala na dostosowanie bankowości do indywidualnych potrzeb klienta, sprawne zarządzanie finansami dzięki zupełnie nowemu dashboardowi ze spersonalizowanymi podpowiedziami, zakupy w sklepie zintegrowanym z bankowością, a nawet spotkania twarzą w twarz z doradcą bankowym za pośrednictwem usługiFaceBanking.

POLECAMY

„Nasza nowa platforma wprowadza klientów Emirates NBD w bankowość przyszłości. Projekt łączy usługi FaceBankingu, angażujące usługi bankowości wideo i czatu, dopracowany w każdym detalu userexperienceodzwierciedlający natywną aplikację oraz zaawansowaną personalizację pozwalającą na głębsze zrozumienie sytuacji finansowej klientów i dostosowanieoferty do ich potrzeb ", wyjaśn...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy