GREEN it UP – „Odżyj w zielonej przestrzeni”!

Aktualności
Miejska dżungla wymaga działania na najwyższych obrotach. By sprostać wszystkim wyzwaniom, niezbędna jest odrobina energii w najczystszej formie. Skąd ją czerpać? Z natury, która daje nam wsparcie w postaci GREEN-UP! Dziś można łatwo się jej odwdzięczyć. Wystarczy pokazać, jak ważny jest zielony pierwiastek natury i energii w codziennym życiu. GREEN-UP to nie tylko marka, ale także stan ducha, dzielenie się z miastem odrobiną zielonego pierwiastka! Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak przyroda dostępna na wyciągnięcie ręki. Parki zielone skwery i place – tego jest zdecydowanie za mało! Wszyscy zainteresowani ekologią i poszanowaniem przyrody mogą teraz wspólnie z GREEN-UP zmienić i ożywić miejską przestrzeń.
Miejska dżungla wymaga działania na najwyższych obrotach. By sprostać wszystkim wyzwaniom, niezbędna jest odrobina energii w najczystszej formie. Skąd ją czerpać? Z natury, która daje nam wsparcie w postaci GREEN-UP! Dziś można łatwo się jej odwdzięczyć. Wystarczy pokazać, jak ważny jest zielony pierwiastek natury i energii w codziennym życiu.

GREEN-UP to nie tylko marka, ale także stan ducha, dzielenie się z miastem odrobiną zielonego pierwiastka! Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak przyroda dostępna na wyciągnięcie ręki. Parki zielone skwery i place – tego jest zdecydowanie za mało! Wszyscy zainteresowani ekologią i poszanowaniem przyrody mogą teraz wspólnie z GREEN-UP zmienić i ożywić miejską przestrzeń.

POLECAMY

Najważniejsze to szanować i pielęgnować naturę, choćby w najmniejszym wydaniu. Ogród na parapecie, sadzonki kwiatów, zielnik w kuchni to nie tylko zdrowe i świeże składniki, ale także możliwość zdobycia cennych nagród, jak iPody, iPady oraz zestawy GREEN-UP!

„Odżyj w zielonej przestrzeni” to nazwa konkursu, który właśnie wystartował na profilu marki GREEN-UP na Facebooku. Podczas najbliższych czterech tygodni, użytkownicy mogą przesyłać swoje zdjęcia wraz z krótkim opisem swoich działań - w jaki sposób sprawiają, że nasza przestrzeń zarówno ta domowa, najbliższa, jak i ta wspólna miejska - staje się bardziej zielona. Każdy, niezależnie od miejsca pracy, wielkości mieszkania i zainteresowań, może wziąć udział w konkursie i wykazać się inicjatywą.

– Jest mnóstwo sposobów na ożywianie przestrzeni zielenią: zasadzenie drzewa pod blokiem, zaadaptowanie kalosza, jako doniczki dla kwiatów na balkonie lub po prostu stworzenie mini zielnika
z ulubionymi zi...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy