Fotolia by Adobe wspiera młode talenty w konkursie Young Creatives

Aktualności
Trwają zapisy do kolejnej polskiej edycji konkursu Young Creatives Cannes. Bank zdjęć Fotolia by Adobe ponownie jest partnerem wydarzenia i wspiera młodych twórców.

Trwają zapisy do kolejnej polskiej edycji konkursu Young Creatives Cannes. Bank zdjęć Fotolia by Adobe ponownie jest partnerem wydarzenia i wspiera młodych twórców.

POLECAMY

 

Young Creatives Integrated to konkurs organizowany przez Klub Twórców Reklamy. Skierowany jest do młodych osób specjalizujących się w marketingu, komunikacji oraz do studentów. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najzdolniejszych, najlepiej rokujących młodych twórców.

Konkursy Young Creatives dają możliwość zmierzenia się z wyjątkowymi briefami oraz weryfikacją przez utytułowanych ekspertów z branży. Prace są oceniane przez dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, designerów, fotografików. Kolejne edycje Young Creatives są okazją do wymiany doświadczeń i przestrzenią, w której swoje umiejętności prezentują najbardziej utalentowani młodzi ludzie. Co roku we wszystkich wydarzeniach Young Creatives bierze udział ponad 1000 osób z Polski.

 

Zdjęcia, ilustracje i filmy znajdujące się w naszych kolekcjach są źródłem inspiracji dla twórców branży reklamy, promocji i projektowania graficznego z całego świata - w tym Polski. Jestem pewna, że dostęp do 72 milionów plików uwolni potencjał twórczy, którego efektem będą spektakularne i zaskakujące projekty, zwłaszcza, że każdy uczestnik otrzymuje od nas po 10 kredytów do prac konkursowych – mówi Beata Jaroszewska, Dyrektor ds. Marketingu Fotolia b...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy