Formuła 1® na żywo wraz ze światem F1®od kuchni tylko w player.pl!

Aktualności
Ponad 100 h transmisji i materiałów video, 21 wyścigów, komentarze najlepszych ekspertów w kraju – to wszystko fani Formuły 1® znajdą tylko w player.pl. Już w najbliższy weekend, oczy wszystkich fanów Formuły 1® zwrócone będą na australijskie Melbourne, gdzie w niedzielę, 20 marca br., rozpocznie się kolejny sezon Formuły 1®.  Polscy kibice, dzięki player.pl mogą oglądać zmagania najlepszych kierowców, opatrzone komentarzami i zapowiedziami Mikołaja Sokoła oraz Ryszarda Turskiego, dziennikarzy magazynu F1 Racing. Zarówno pierwsza odsłona sezonu – Grand Prix Australii – jak i pozostałe 20 wyścigów dostępne będą na żywo na kanale Eleven Sports w player.pl! Kibice będą mogli śledzić sportowe emocje niezależnie od miejsca, w którym się znajdują na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Ponad 100 h transmisji i materiałów video, 21 wyścigów, komentarze najlepszych ekspertów
w kraju – to wszystko fani Formuły 1® znajdą tylko w player.pl. Już w najbliższy weekend, oczy wszystkich fanów Formuły 1® zwrócone będą na australijskie Melbourne, gdzie w niedzielę,
20 marca br., rozpocznie się kolejny sezon Formuły 1®.  Polscy kibice, dzięki player.pl mogą oglądać zmagania najlepszych kierowców, opatrzone komentarzami i zapowiedziami Mikołaja Sokoła oraz Ryszarda Turskiego, dziennikarzy magazynu F1 Racing. Zarówno pierwsza odsłona sezonu – Grand Prix Australii – jak i pozostałe 20 wyścigów dostępne będą na żywo na kanale Eleven Sports w player.pl! Kibice będą mogli śledzić sportowe emocje niezależnie od miejsca, w którym się znajdują na wszystkich urządzeniach mobilnych.

POLECAMY

Nadchodzący sezon Fo...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy