Forbis Group stawiana Triple P

Aktualności
Triple PR z początkiem marca rozpoczyna współpracę z firmą projektowo- wykonawczą ForbisGroup. Agencja będzie odpowiadać za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe.

Triple PR z początkiem marca rozpoczyna współpracę z firmą projektowo- wykonawczą ForbisGroup. Agencja będzie odpowiadać za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe.

POLECAMY

Do zadań Triple PR należeć będą działania media relations, prowadzenie biura prasowego, komunikacja biznesowa oraz doradztwo wizerunkowe.

Forbis Group jest firmą projektowo – wykonawczą, która powstała z pasji do dobrego designu. Jako jedna z pierwszych na polskim rynku wprowadziła model współpracy, polegający na holistycznym podejściu do procesu adaptacji przestrzeni komercyjnych. Obecnie Forbis Group jest jednym z wiodących, krajowych dostawców usług fit – out dla branży Retail, Office i HoReCa. Od 2017 roku przynależy do grupy kapitałowej Paged. Konsolidacja kompetencji Forbis Group z doświadczeniem w produkcji mebli oraz zasobami Paged S.A wznosi świadczone usługi na jeszcze wyższy poziom. 

Triple PR zajmuje się przygotowaniem i realizacją kompleksowej strategii komunikacji dla firmy. Projekt ze strony agencji poprowadzą Magdalena Dymek oraz Natalia Grabiec.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Triple PR ze względu na zrozumienie istoty naszego biznesu, jakościowe pode...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy